MB455SPF-B "DataCage" Obudowa na 5 dysków 3.5" SATA
Galeria
HOME > EOL > MB455SPF-B
EOL
EOL - Discontinued Product

Przedstawiamy DataCage Classic MB455SPF-B, 5-w-3 wewnętrzny macierz RAID dla 3,5'' dysków SATA. Seria DataCage Classic koncentruje się na tradycji potrzeb systemów przemysłowych dotyczących stabilności, trwałości, wytrzymałości na warunki przechowywania danych masowych. Niektóre z głównych funkcji obejmują: autonomiczny system monitorowania napędu, 3 lata gwarancji, a także podstawowy system tacek do wymiany hot-swap i konserwacji.
Oszczędny design
 
MB455SPF-B DataCage Classic została zaprojektowana na tym samym poziomie jakości i obsługi, jakiej można oczekiwać od każdego produktu Icy Dock. Moduł płyty tylnej umożliwia do 5 x 3,5 "dysków twardych SATA III, a jednocześnie zajmuje tylko trzy zatoki 5,25". Moduł wymaga tylko trzech 4 pinów, aby zasilić całe urządzenie.
Zaawansowany system monitorowania środowiska
 
Zaawansowana funkcja monitorowania środowiska w DataCage Classic zapewnia szczegółowe informacje wizualne w celu szybkiego dostępu. Napęd, dostęp, dysk twardy i stan awarii wentylatora są wskazywane za pomocą wskaźników LED na przedniej części jednostki DataCage Classic. Z tyłu urządzenia wykorzystywany jest alarm dobranej przez użytkownika temperatury, który pozwala na sprawdzenie, kiedy jednostka przewyższa określony próg. W takim przypadku zostanie wygenerowany alarm, aby powiadomić użytkownika.
*Sygnał awarii dysku twardego jest dostarczany przez zewnętrzny host, na przykład kontroler RAID lub płytę główną. Upewnij się, że karta kontrolera / płyty głównej może dostarczyć sygnał awarii dysku twardego za pośrednictwem pina napięcia w celu użycia tej funkcji.
Efektywne chłodzenie
 
DataCage Classic wykorzystuje aluminiowy korpus do wydajnego rozpraszania ciepła. Aktywne chłodzenie jest wymagane, ponieważ bierne chłodzenie napędów może nie wystarczyć, więc zainstalowany jest wymienny modułowy wentylator chłodzący 80 mm. Może on być łatwo odłączony w razie potrzeby bez konieczności demontażu całej jednostki.

 
Wymienny magazyn
 
Urządzenie MB455SPF-B zachowało tę samą wymienną tacę, która znajduje się w MB45X, MB15X, MB876, MB559 i MB561. Pozwala to na dalsze korzystanie z tych samych tac ze wspomnianych serii lub naszych zgodnych zewnętrznych modeli 3,5" bez jakichkolwiek problemów związanych z przejściem na nowe projekty. EZ-Tray akceptuje większość 3,5'' dysków twardych SATA i jest bardzo łatwa w instalacji / demontażu. Wystarczą dwa koki - nacisnąć przycisk zwalniający i pociągnąć za dźwignię. Pozwala to na łatwą wymianę w przypadku awarii RAID, przechowywania lub przenoszenia danych.
 
Interchangeable hard drive tray with:
 
Kluczowe cechy
 

*Idealny do zastosowań w środowiskach serwerowych

*Mieści do 5 dysków 3.5"SATA I / II / III (SATA 6Gbps) w zaledwie trzech zatokach 5,25" oraz obsługuje funkcję Hot-Swap- szybkiej wymiany dysków.

*Pełny aluminiowy korpus zapewnia doskonałe rozpraszanie ciepła w najbardziej intensywnych warunkach

*Zdejmowany modułowy wentylator chłodzący 80mm umożliwiający szybką konserwację bez demontażu całego urządzenia

*Zdejmowalna tacka dla wewnętrznego bezpieczeństwa napędu, wymienności, możliwości rozbudowy i utrzymania. Wymienna z DataCage Basic MB876, DataCage Classic MB45X, FatCage MB15X, ICYBento MB559 i ICYCube MB561

* Samodzielny i zaawansowany system monitorowania środowiska zbudowany wewnętrznie z optycznymi wskaźnikami LED i audio dla informowania o awarii dysku twardego i wentylatora oraz do doboru alarmu do poziomu przegrzania

*3 poziomowe ustawienia progu temperatury 45°C, 55°C i 65°C. 

* ICY DOCK 3-letnia gwarancja

Product Video:
 
3 Years Warranty

ICY DOCK MB455SPF-B Obudowa na 5 dysków 3.5" SATA
Nazwa modelu :
MB455SPF-B
Kolor :
czarny
Interfejs :
7 pis SATA
Transfer :
6Gbps
Wykonanie :
aluminium
Chłodzenie :
zewnętrzny wiatrak
Alarm :
dzwiękowy i wizualny diodami LED
Oznaczenia LED dysków :
aktywność dysków, przegrzanie, awaria
Oznaczenie LED wiatraka :
aktywność, przegrzanie
Zabezpieczenie :
blokowanie szuflad kluczem
Wymiary :
240x146x85

 
         

 

Dokumenty:

 

Certyfikaty :

 

Napisali o produkcie :
October 09, 2006

Author: Modulok

"Given the performance and convenience, the Icy Dock MB455SPF 5-Bay Internal SATA Drive Enclosure earns the final rating of "Highly Recommended".

http://www.bigbruin.com
" Highly Recommended "
MB455SPF-B
Zgodność