MB991IK-B Obudowa wymiennego dysku 2.5" SATA/SAS HDD i SSD metalowa (Czarna)
Galeria
WYJMOWANE OBUDOWY SSD/HDD 2,5"

MB991 IK-B korzysta również z naszych całkowicie nowych zamienników EZ Sidle Mini, czyniąc wymienność i utrzymanie dysków całkowicie bezproblemowym. Tacki wykonane są w pełni z metalu dzięki czemu zachowają trwałość przez wiele lat, a jednocześnie nie będą stanowić obciążenia przy transmisji danych z systemu do systemu. Dodana górna pokrywa napędu zbudowana w układzie pełnej klatki zapewnia dodatkową ochronę podczas przenoszenia dysku. Tacki zaprojektowane są, by pomieścić dyski 9.5mm, 12.5mm i 15mm dając uniwersalna 2.5 calową wymienna kieszeń.
Wykorzystując swój mały rozmiar MB991 IK-B jest idealny do zastosowania w komputerach przemysłowych oraz przenośnych systemach DVR. Skonstruowany został do pracy w najbardziej wymagających warunkach w tym do zastosowania w wojsku i ochronie porządku publicznego, jak również do pracy w warunkach produkcyjnych takich jak we wbudowanych systemach kontroli i systemach automatyki przemysłowej. Konstrukcja z twardego metalu czyni go idealnym do umieszczenia w niesprzyjającym środowisku. Zawiera również blokadę na klucz w celu ochrony wrażliwych danych takich jak nagrania z kamer.
Funkcje:
 
* Współpracuje z dyskami 2,5-calowymi SATA I / II i SAS/SSD

* Dostosowana dla dysków o wysokości 15 mm

* Dopasowana do 3.5" otworów w obudowach

* Sygnalizacja statusu dysku diodą LED

* Wykonana w pełni z metalowych elementów w systemie koszyka dla lepszego odprowadzania ciepła.

* Świetne rozwiązanie dla systemow IPC i mobinych DVR

* Sloty wentylacyjne z każdej strony urządzenia

* Wsparcie dla 6Gbps urządzeń SATA
Dodatkową ochronę dla dysku stanowi górna taca obudowy.

Urządzenie kompatybilne z :
 
 
 
Zabierz ToughArmor w podróż!
Z MB991U3-1SB

 
Jeśli chcesz uzyskać dostęp do danych poza systemem lub zdalnie, pomocnym może okazać się ToughArmor MB991U3-1SB. Taca tej obudowy jest kompatybilna z innymi tacami z serii ToughArmor, w tym MB607, MB991, MB992, MB994, MB996 i MB998. Pozwala to użytkownikom ToughArmor na uzyskanie dostępu do dysku zewnętrznego obudowy. Jest to doskonałe narzędzie do indywidualnego testu diagnostycznego dysku. Jeśli chcesz wykonać bezpieczne usuwanie danych lub po prostu zwiększyć pojemność pamięci systemowej, po prostu wyjmij tacę z wewnętrznego modułu ToughArmor i włóż ją do MB991U3-1SB, aby wykonywać indywidualne zadania zewnętrznie za pomocą interfejsu USB 3.0. Co najważniejsze, MB991U3-1SB wykorzystuje zasilanie z magistrali USB i nie wymaga zasilacza sieciowego. Wystarczy podłączyć kabel USB do dowolnego systemu i jesteś gotowy do pracy.
 
 
5 Years Warranty

ICY DOCK MB991IK-B Obudowa wymiennego dysku 2.5" SATA/SAS HDD i SSD metalowa (Czarna)
Nazwa modelu :
MB991IK-B
Kolor:
czarny
Interfejs :
7 pin SATA
Dopasowana do :
1x3.5"
Transfer :
do 3GB/s
Wyknanie :
metal

 

Powiadomienie :

 

Dokumenty :

 

Napisali o produkcie :
September 24th, 2010

Author: Jim Clark

" For under $30, you get a full-metal lockable hot-swap enclosure.  What more could you ask for?"

http://www.wegotserverd.com
September 15, 2010

Author: Ron Perillo -crowTrobot-

"Judging from its rugged construction, it's quite obvious that the MB991IK-B was not just designed to be a typical mobile rack to be used in server rooms but also in conditions that aren't typically the most ideal computing environments.  Researchers camped out, for example, or the military or SWAT teams or just about any situation where data security is paramount and durability from your computing components is demanded."

http://www.hitechlegion.com
editors_choice
September 3rd, 2010

Author: Brian

"The final analysis is actually pretty simple - The drive bay is well-built, easy to install and works just as you'd expect."

http://www.storagereview.com

Q: I feel that the drive tray's upper and lower metal spring is stuck when inserting the drive tray. What should I do?
A: Remove the drive tray from the enclosure and reinsert the tray without putting excessive pressure on the metal mesh sheet in front of the tray. Excessive force on the front metal mesh sheet may bend the top and bottom metal spring, causing difficulties when inserting the drive tray. Therefore, please do not forcingly insert the drive tray when this happens as it may cause damage to the metal spring.
Metal Spring
Please DO NOT put excessive pressure on the metal mesh sheet as shown
MB991IK-B
Zgodność