MB877SK-B Kieszeń na dysk 3.5" SATA
Galeria
HOME > EOL > MB877SK-B
EOL
EOL - Discontinued Product

Seria MB877SK jest porównywalna do naszej serii MB671IK, która jest bardzo doceniana, ale zostało przeprojektowane, wg. bardziej ekonomicznego wzoru, ale o tych samych właściwościach. Obudowa wykonana została z aluminium i twardego plastiku oferuje lekkość, ochronę i trwałości.
Obudowa pozwala na optymalne chłodzenie, dla lepszego funkcjonowania dysków twardych. Znajdujący się na tylnej ściance wentylator zapewnia dyskom urzymanie optymalnej temperatury, co zwiększa długotrwałość i niezawodność dysku.  Obudowa typu "bez zasobnika" do szybkiej obsługi i wymiany dysków dla komfortu obsługi. Posiada blokadę klucza dla większego bezpieczeństwa. Diody LED oświetlenia  zapewnia użytkownikowi możliwośc lepszego monitorowania stanu dysku.
 Jest to idealne rozwiązanie  dla integratorów systemów i małych przedsiębiorstw, MB877SK to prosty obudowa, ale o dużych możliwościach. 3letnia gwarancja produktów ICY DOCK zapewnia, że możesz liczyć na jakość  tego produktu.
Funkcje:
 

Pojedyncze urządzenie obsługuje dyski  3,5 "SAS lub SATA I / II/III  i pasuje do wszystkich standardowych kieszeni 5,25"

* Możliwość szybiej integracji dysku twardego,

 *Wymienny tacki i system szybkiej wymiany oferuje praktyczne rozwiązanie zmiany i  łatwą konserwację.

* Zwiększone bezpieczeństwo dzięki blokadzie zamka w celu ograniczenia dostępu do danych.

* Wykonanie z aluminium zapewnia lepsze odprowadzanie ciepła

* 40mm wiatrak zapewnia optymalną temperaturę pracy dysku.3 Lata Gwarancji
Wprowadzenie wideo:
 

 

Uwagi:

 

Dokumenty:

 

Napisali o produkcie:
June 26, 2009

Author: Raymond Buckland


"The MB877SK-B mobile rack is a quality product from ICY DOCK that gives us flexibility when dealing with our HDD's. The use of this device is so versatile it is hard to narrow down all of the uses we could possibly use this device on/with."

https://www.bjorn3d.com
June 3, 2009

Author: Alex P/r: Tram


“It is hard to find an enclosure such as this that would provide ease of use and accessibility to a computer geek. Great product 10/10! "

https://www.umlan.com
MB877SK-B
Zgodność