Uchwyt montażowy 5.25” 4x 2.5” SSD / HDD & Slim / Ultra-Slim ODD
Galeria
SSD MOUNTING BRACKETS / UPGRADE KITS

ICY DOCK FLEX-FIT Quinto MB344SPO zapewnia elastyczność użytkownikom obudów 5,25”, którzy chcą zainstalować ODD i wiele 2,5-calowych dysków. Urządzenie obsługuje do 4x dysków HDD/SSD 2,5” oraz napęd optyczny typu slim lub ultraslim w jednej zatoce 5,25”. Kieszenie na dysk zostały wyposażone w unikalne, wbudowane śruby, które zapewniają beznarzędziową instalację i wymianę napędów bez konieczności zdejmowania całego wspornika. Całkowicie metalowa, otwarta rama z solidnymi, plastikowymi osłonami z tworzywa ABS gwarantuje bezpieczeństwo i odpowiednie chłodzenie dysków. MB344SPO wyposażono w metalowy przedni panel czołowy, który pozwala wkomponować się w większość systemów. Wnęka na ODD mieści napędy slim (12,7 mm) lub ultraslim (9,5 mm). To proste urządzenie, które może zapewnić dużą wygodę tym, którzy jej potrzebują.

Maksymalizuj efektywność przestrzeni

 

 
FLEX-FIT Quinto MB344SPO został zaprojektowany tak, aby uwolnić pełny potencjał zatoki 5,25”. Połączenie ODD i 4 dysków 2,5” pozwala na efektywne wykorzystanie miejsca w systemach SFF oraz HTPC.

Wielofunkcyjny, odłączany panel przedni

Model MB344SPO wyposażony jest w wielofunkcyjny, odłączalny panel przedni do gniazda ODD. Zapobiega ona przedostawaniu się pyłu do wewnątrz, gdy nie zainstalowano napędu optycznego. Przednia płytka może być łatwo ukryta i przechowywana wewnątrz ramki.

Aby zainstalować ODD typu slim (wysokość 12,7 mm), po prostu włóż go do FLEX-FIT Quinto i zabezpiecz za pomocą dołączonych śrub. Wielofunkcyjna zaślepka może być również stosowana jako element dystansowy w instalacji ODD typu ultra slim (wysokość 9,5 mm).

 

Łatwa instalacja

 

Wbudowane śruby w kieszeniach MB344SPO chwytają napęd, dzięki czemu nie ma potrzeby używania jakichkolwiek narzędzi. Pozwala to na łatwą i szybką wymianę dysków bez konieczności usuwania jakichkolwiek śrub.

W przypadku gdy wymagane jest dodatkowe zabezpieczenie, opcjonalne otwory na śruby mogą posłużyć do pewniejszego zamontowania dysków.

Kieszenie napędów mogą zostać usunięte i ponownie włożone do MB344SPO bez narzędzi dzięki mechanizmowi pojedynczego zatrzasku. Aby wyjąć kieszeń, wystarczy nacisnąć zatrzask. Instalacja jest jeszcze szybsza, po prostu włóż tacę do wspornika, a ta zatrzaśnie się na swoim miejscu.

Bezpieczeństwo i ochrona

MB344SPO wykorzystuje wytrzymałą, całkowicie metalową obudowę zewnętrzną, aby chronić przed uderzeniami i zapewniać trwałość przez wiele cykli wkładania i wyjmowania dysków. Otwarta rama pomaga w odprowadzaniu ciepła i maksymalizuje przepływ powietrza. Otwory wentylacyjne znajdują się z przodu i po bokach, aby zapewnić odpowiednią dynamikę powietrza.

 

Mechaniczne dyski twarde powodują wiele wibracji, które mogą powodować nadmierny hałas i potencjalnie prowadzić do uszkodzenia danych. Antywibracyjne, gumowe korki umieszczone wewnątrz chwytają i chronią napędy przed uszkodzeniami powodowanymi przez drgania.

Idź dalej dzięki produktom ODD ToughArmor

 

Wnęka na ODD w MB344SPO może zostać wykorzystana w zupełnie inny sposób. Na przykład użytkownicy, którzy potrzebują więcej miejsca na dane, mogą skorzystać z ICY DOCK ToughArmor MB411SPO-B do zainstalowania dodatkowego, 2,5-calowego HDD/SSD. Jest to idealne połączenie dla osób potrzebujących dodatkowej przestrzeni dyskowej. Osobami, które mogą cenić tę funkcję, są edytorzy obrazów/video lub technicy komputerowi.

Kluczowe cechy
 

* Wymaga tylko jednej zatoki 5,25”
* Obsługuje do 4x HDD/SSD 2,5” o wysokości 5, 7 i 9,5 mm
* Obsługuje 1x ODD typu slim (wysokość 12,7 mm) lub ultra-slim (9,5 mm)
* Unikalna konstrukcja z wbudowanymi śrubami oferuje beznarzędziowy montaż
* Zastrzeżony, opatentowany, pojedynczy mechanizm zatrzaskowy do łatwej instalacji i demontażu napędu
* Unikalny, wielofunkcyjny, odpinany panel czołowy do gniazda ODD
* Kieszeń 2,5” posiada opcjonalne, dolne otwory na śruby zapewniające większą stabilność
* Wytrzymała, całkowicie otwarta, metalowa obudowa z solidnymi uchwytami ABS
* Antywibracyjny, gumowy korek chroni napędy przed uszkodzeniami powodowanymi przez drgania
* Prowadnice pomagają w łatwym i płynnym wkładaniu i wyjmowaniu napędu
* Dyski 2,5” są montowane z tyłu, co ułatwia instalację i zarządzanie kablami

 
3 Years Warranty

 

Product Name :
FFLEX-FIT Quinto MB344SPO
Tool-less 4x 2.5" SSD / HDD & Slim / Ultra-Slim ODD Bracket for 5.25” Bay
Model Number :
MB344SPO
Color :
Black
Support Drive Size :
4 x 2.5" IDE/SATA/SAS HDD & SSD (7-9.5mm)
1 x Slim ODD(12.7mm) / 1 x Ultra Slim ODD (9.5mm)
Compatible Drive Type :
IDE/SATA/SAS
Number of Drives :
4
Max ODD Height :
12.7mm
Max Drive Height :
9.5mm
Drive Bay :
1 x external half height 5.25" drive bay
Structure / Material :
Metal Chassis
Product Dimension (L x W x H) :
145.8 x 41.3 x 167.7mm
Product Weight :
455.3g
Shipping (Package) Weight :
N/A
Package contents :
1-Device, 1-User Manual, 20-Screws, 1- 6 Pin Slimline SATA to 15pin SATA power cable
SATA Connector Insertion Rate :
10,000
Humidity :
5%~65% RH
Opertating Temperature :
0°C to 60°C (32°F to 140°F)
Storage Temperature :
-35°C to 70°C (-31°F to 158°F)
Compliance :
CE, RoHS, REACH
Warranty :
3 years

Documents
 

 

 

 

MB344SPO
Zgodność