W pełni metalowa 16-zatokowa obudowa 2,5" SAS / SATA SSD i HDD (ToughArmor MB516SP-B)
Galeria
WYJMOWANE OBUDOWY SSD/HDD 2,5"

Nasza najbardziej gęsta obudowa do przechowywania, ToughArmor MB516SP-B, mieści szesnaście 2,5-calowych dysków SATA/SAS i pasuje do dwóch zatok 5,25”. Obudowa posiada nasze unikalne tace EZ-Slide Nano, które sprawiają, że instalowanie napędów jest proste i są kompatybilne z innymi modelami ToughArmor, takimi jak MB998. Duży, kontrolowany przez użytkownika wentylator o średnicy 80 mm pracuje cicho, wykorzystując liczne otwory wentylacyjne dla maksymalnego przepływu powietrza przy minimalnych zakresach obrotów. Wentylator ma 3 tryby, które można ustawić - wysoki, niski i wyłączony. MB516SP-B posiada wytrzymałą obudowę zaprojektowaną z myślą o spełnieniu wysokich wymagań IOPS, które można znaleźć w środowiskach korporacyjnych, systemach wojskowych, medycznych, przemysłowych i komputerach o wysokich parametrach.
 
 
Niezliczone opcje w jednej obudowie
 
Aby zmaksymalizować gęstość i zgodność pamięci masowej, MB516SP-B obsługuje 16 7-milimetrowych dysków SATA/SAS SSD lub HDD i wykorzystuje tylko dwie standardowe, zewnętrzne zatoki 5,25” (zatoki DVD-ROM).
Kompaktowa, zagęszczona konstrukcja MB516SP-B sprawia, że idealnie nadaje się na stacje robocze, kompaktowe serwery, konsole do gier, domowe serwery i HTPC, które wymagają dostępu do pamięci IOPS, dużej pojemności i niskiego czasu opóźnienia.
 
ItDziała dobrze w zaawansowanych konfiguracjach RAID ze względu na użycie 4-pinowych wtyczek Mini-SAS HD (SFF-8643) i może być sterowany za pomocą jednej karty RAID. Mini-SAS pozwala również pozbyć się plątaniny kabli i oczyścić system. Jest także idealny dla użytkowników, którzy potrzebują pamięci masowej w formie JBOD do zapisywania różnych treści w różnych lokalizacjach. ToughArmor MB516SP-B obsługuje szeroką gamę aplikacji, co sprawia, że jest nieoceniony.
Korzystanie z tacek EZ Slide Nano sprawia, że wymiana i konserwacja są całkowicie bezproblemowe. Aby zabezpieczyć napęd, system Eagle Hook blokuje go na miejscu, aby nie wysunął się, gdy nie jest używany. Tacki zostały zaprojektowane tak, aby mogły pomieścić dysk o wysokości od 5 do 7 mm.
 
Maksymalna niezawodność i stabilność
Ochrona bezpieczeństwa najcenniejszych danych jest najwyższym priorytetem każdego systemu ich przechowywania. Model MB516SP-B jest wystarczająco wytrzymały, aby poradzić sobie w najbardziej wymagających warunkach, wykorzystując wewnątrz i na zewnątrz wytrzymałe, całkowicie metalowe komponenty. Jego w pełni metalowa konstrukcja jest również idealna do zastosowań przemysłowych i medycznych, gdzie muszą być spełnione wymagania dotyczące palności. Ponadto, technologia antywibracyjna (AVT) i uziemienie EMI zapewniają stabilną platformę dla używanych napędów, znacznie zwiększając niezawodność i żywotność dysku. W pełni metalowa konstrukcja MB516SP-B pozwala na maksymalne rozpraszanie ciepła, a w połączeniu z dużym wentylatorem 80 mm utrzymuje twoje dyski w optymalnej temperaturze nawet przy intensywnej pracy.
The user replaceable 80mm cooling fan is placed directly at the center of the rear panel, providing equivalent airflow throughout the entire cage. Depending on your needs, you may need the fan to be at a higher speed, or completely off for silent operation, and so a 3-Mode Fan Speed Control has been added to flexible in various situations.
 
Wypełniony funkcjami
ToughArmor MB516SP-B posiada wbudowane diody LED dla każdej tacy, które podają bieżące informacje o stanie każdego z napędów. Technologia Active Power Technology (APT) umożliwia włączenie każdej diody tylko wtedy, gdy wewnątrz znajduje się dysk oraz wyłącza wentylator, gdy wszystkie napędy zostaną wyjęte. Po wykryciu dysku wentylator się uruchamia.
 
Nigdy nie zapomnisz, gdzie znajduje się który dysk. Indywidualnie numerowane etykiety ID umożliwiają utrzymanie porządku dysków w macierzach RAID. Etykiety można łatwo zamówić ponownie lub całkowicie wyjąć, aby uzyskać bardziej przejrzysty wygląd.
ToughArmor MB516SP-B obsługuje zarówno mini-SAS, jak i 15-pinowe kable zasilające SATA z zatrzaskami, dzięki czemu nie musisz się martwić o niezamierzone odłączenie kabli od obudowy. Po podłączeniu tych kabli zostaną zablokowane na miejscu.
 
Weź ToughArmor w podróż
Z MB991U3-1SB

 
Jeśli chcesz uzyskać dostęp do danych poza systemem lub zdalnie, pomocnym może okazać się ToughArmor MB991U3-1SB. Taca tej obudowy jest kompatybilna z innymi tacami z serii ToughArmor, w tym MB607, MB991, MB992, MB994, MB996 i MB998. Pozwala to użytkownikom ToughArmor na uzyskanie dostępu do dysku zewnętrznego obudowy. Jest to doskonałe narzędzie do indywidualnego testu diagnostycznego dysku. Jeśli chcesz wykonać bezpieczne usuwanie danych lub po prostu zwiększyć pojemność pamięci systemowej, po prostu wyjmij tacę z wewnętrznego modułu ToughArmor i włóż ją do MB991U3-1SB, aby wykonywać indywidualne zadania zewnętrznie za pomocą interfejsu USB 3.0. Co najważniejsze, MB991U3-1SB wykorzystuje zasilanie z magistrali USB i nie wymaga zasilacza sieciowego. Wystarczy podłączyć kabel USB do dowolnego systemu i jesteś gotowy do pracy.
Drive Tray
 
EZ-Slide Nano Tray MB998TP-B DriveTray for ToughArmor MB998/MB516 Series
 
Tray Compatible with External ToughArmor:
 
 
Sugerowane zastosowania 
-
Wytrzymałe systemy do zastosowań przemysłowych, medycznych i wojskowych oraz wszelkie inne zastosowania, w których wymagana jest wysoka wytrzymałość i odporność na działanie ognia.
-
Aplikacje do przechowywania o dużej gęstości w centrach danych, serwerach domowych i korporacyjnych
-
Elektroniczne przechowywanie multimediów w komputerach domowych (HTPC) i komputerach multimedialnych
-
Wydajne aplikacje RAID, takie jak RAID 0 (szybki), RAID 1 (bezpieczny) i BIG po podłączeniu do karty RAID
-
Serwer nagrywający dane na żywo klasy korporacyjnej
-
Wirtualna rzeczywistość (VR), stacja robocza / superkomputer
-
Stacja robocza do obróbki i przetwarzania materiałów filmowych 4K / 8K
-
Modelowanie 3D i stanowisko do obrazowania medycznego
Kluczowe cechy
 
*
Wytrzymała, wykonana w całości z metalu konstrukcja wszystkich komponentów wewnętrznych i zewnętrznych, przeznaczona do użytku w systemach medycznych i wojskowych, serwerach multimedialnych i IPC
*
Idealny do trudnych zastosowań, które muszą spełniać wymagania dotyczące palności.
*
Mieści 16 x 7mm 2.5” SATA HDD lub SSD w 2x zatokach 5.25” dla aplikacji RAID
*
Duży wentylator 80 mm
*
Regulowane obroty wentylatora - niskie, wysokie, wyłączone
*
Zasilany przez 4x 15-pinowe kable zasilające SATA dla wszystkich 16 pól
*
Połączone za pomocą 4 kabli Mini-SAS do transmisji danych we wszystkich 16 gniazdach, zapewniające kompatybilność typu "plug-and-play" z większością płyt głównych i kart RAID
*
Etykiety dla identyfikacji dysków RAID
*
Technologia antywibracyjna (AVT) - tworzy bezpieczne środowisko dla dysków twardych lub dysków SSD.
*
Technologia Active Power Technology (APT) - diody LED i wentylator są zasilane tylko wtedy, gdy w wnęce znajduje się napęd
*
System blokady Eagle-hook utrzymuje dyski zabezpieczone w obudowie
*
Wyjmowany system tac ułatwia konserwację
*
Obsługuje SATA 6 Gbps i hot swap
*
Obsługuje kable zasilające SATA i SATA z blokadą
*
Najlepsza w branży 5-letnia gwarancja z wyjątkową obsługą klienta
 
5 Years Warranty

 

Model Number :
MB516SP-B
Color :
Black
Host Interface :
4 x miniSAS HD (SFF-8643)
Drive Fit :
16 x 2.5" SAS/SATA SSD & HDD (7mm drive height)
Device Fit :
2 x external 5.25" bay
Transfer Rate :
SATA up to 6 Gb/sec. (depending on hard drive speed)
SAS up to 12Gbps (Single Channel)
Power Input :
4 x 15pin SATA power port
Insert& Extract connection Via :
Direct SATA hard drive connection
Structure :
Metal
Drive Cooling :
Single 80mm rear cooling fan
Metal heat dispersion
Power Indicator :
Solid green LED
HDD Access Indicator :
Flashing green LED
Dimension (W X H X D) :
146 x 84 x 157.5mm
Weight :
1550g
MB516SP-B
Zgodność