EZ-FIT Trio MB610SP Triple Zestaw montażowy / Uchwyt 3 x 2.5” SSD / HDD do 3.5”
Galeria
UCHWYTY DO MONTAŻU SSD / ZESTAWY DO ULEPSZENIA

   
 
EZ-FIT Trio MB610SP jest pierwszym 2,5” uchwytem, który przekształca pojedynczą 3,5” zatokę tak, aby pomieściła 3x 2,5” SSD lub HDD. Dzięki niemu możesz łatwo dodawać i usuwać dyski bez użycia narzędzi lub wkrętów. Tacka napędu Slim-U jest kompatybilna z dyskami HDD lub SSD o wysokości 5 mm, 7 mm, 9,5 mm, 12,5 mm oraz 15 mm, które pozwalają łączyć się ze sobą w celu utworzenia 2,5” macierzy pamięci masowej.
Łatwa instalacja z tacką Slim-U
EZ-FIT Trio używa naszego najnowszego systemu tacek o nazwie Slim-U, który jest lekki i wytrzymały zarazem. Dzięki Slim-U instalacja dysku nie mogła być łatwiejsza – wystarczy umieścić otwory montażowe Twojego 2,5” dysku na wbudowanych wkrętach, po czym włożyć do uchwytu, podłączyć zasilanie oraz kable transferujące dane i wszystko jest gotowe do działania! Aby wyjąć dysk, wystarczy otworzyć boczny panel obudowy, odłączyć kable od napędu, a następnie wyciągnąć tackę U-Slim.
Tacka Slim-U służy jako stabilizator, który zabezpiecza dysk i pochłania wstrząsy, zaś jej właściwości antywibracyjne idealnie chronią napęd przed uderzeniami. Slim-U jest kompatybilna z 2,5” HDD/SSD od 5 do 15 mm wysokości. EZ-FIT Trio mieści do trzech 2,5” SSD/HDD do 7 mm wysokości lub do 2 dysków o wysokości 9,5 mm lub wyższej.
 
Wspaniała konstrukcja
 
Simple design does not mean simple to design. At ICY DOCK, we have spent countless hours perfecting our SSD bracket, allowing users to maximize their storage space while providing great user experience to its users.
EZ-FIT Trio MB610SP jest wykonana z bardzo wytrzymałego tworzywa ABS, zachowując trwałość i lekkość. Jednoczęściowa konstrukcja oznacza mniej ruchomych elementów, które łatwo zepsuć. Dodatkowo koszty produkcji są obniżone, dzięki czemu nasi klienci także mogą zaoszczędzić.
 
 
Aby zaoferować najbardziej elastyczną instalację, EZ-FIT Trio MB610SP zapewnia aż 60 otworów na wkręty, aby akcesorium mogło być zamontowane praktycznie w każdej obudowie komputerowej. Dla porównania standardowe 3,5” dyski HDD oferują zaledwie 10 otworów. Dzięki ich dużej liczbie w EZ-FIT Trio MB610SP może być on zamontowany na 12 różnych sposobów, co pozwala na dokładne dopasowanie do Twojej instalacji. Dla większej kompatybilności umieszczono otwory zarówno na górze uchwytu, a także na dole.
Zarówno górna, jak i dolna powierzchnia EZ-GIT Trio jest otwarta, co pozwala na chłodzenie dysków przez wentylatory znajdujące się w obudowie.
Sugerowane zastosowania
 
Stacja robocza PC, komputery PC, gry PC, PC kina domowego, systemy mini-ITX, domowe systemy serwerowe.
Kluczowe cechy
 
- Trwała, jednoczęściowa konstrukcja
- Antywibracyjna konstrukcja dla zwiększenia niezawodności
- Kompatybilny z 2,5” HDD/SSD od 5 do 15 mm wysokości
- Mieści 3x 2,5” SSD/HDD SATA w jednej 3,5” zatoce (dla dysków od 5 do 7 mm wysokości)
- Mieści 2x 2,5” SSD/HDD SATA w jednej 3,5” zatoce (dla dysków od 9,5 do 15 mm wysokości)
- Szybki mechanizm wysuwania dla bezproblemowego montażu napędu bez użycia narzędzi
- Uniwersalna konstrukcja na wzór 3,5” HDD dla maksymalnej kompatybilności
- 60 otworów montażowych dla jak największej elastyczności instalacji
 
3-letnia gwarancja

ICY DOCK EZ-Fit Trio MB610SP
3 x 2.5” to Internal 3.5” Drive Bay SSD / HDD Mounting Kit / Bracket / Adapter
Model Number :
MB610SP
Color :
Black
Drive Fit :
3 x 2.5” Drive (5-7mm height)
1 x 2.5" Drive (9.5mm height) + 1 x 2.5" Drive (5-9.5mm height)
1 x 2.5" drive (12.5-15mm height) + 1 x 2.5" Drive (5-7mm height)
Support Drive Height :
5mm –15mm
Device Fit :
1 x 3.5” Internal Drive Bay
Structure :
Plastic
Dimension (W x H x D) :
101.6 x 26.0 x 154.5mm
Weight :
82.6g
Package Contents :
Device x 1, User Manual x 1, Screws
MB610SP
Zgodność