FLEX-FIT Quattro MB344SP 4 x 2.5” HDD / SSD Uchwyt do Zewnętrznej zatoki 5.25”
Galeria
UCHWYTY DO MONTAŻU SSD / ZESTAWY DO ULEPSZENIA

Wraz z obniżeniem cen dysków SSD i wzrostem ich pojemności używa ich coraz to więcej użytkowników, rozpoczynając od wymiany HDD na SSD. Jeśli jesteś biegły w obsłudze komputera, możesz chcieć posiadać więcej niż jeden 2,5” SSD. Ponieważ każdy komputer ma ograniczoną liczbę slotów na dyski, co się zatem stanie, gdy kończy Ci się miejsce na dysku, a Twój komputer nie pomieści już więcej napędów? Z pomocą przychodzi Flex-Fit Quattro, który mieści 4x 2,5” HDD/SSD, używając tylko jednej 5,25” zatoki. Kompaktowa konstrukcja pozwala zoptymalizować zagęszczenie pamięci masowej i zwolnić cenne sloty. Dzięki beznarzędziowemu montażowi Flex-Fit Quattro pozwala na łatwe włożenie lub wyjęcie dysku bez konieczności demontażu całej ramki. To bardzo przydatne w przypadku dodawania dodatkowych dysków w systemie. Wystarczy otworzyć boczny panel obudowy PC, wstawić nowy HDD/SSD do ramki , podłączyć kable i jesteś gotowy do pracy!
Bezproblemowa instalacja
Flex-Fit Quattro MB344SP to nasza najbardziej zaawansowana, poczwórna kieszeń na 2,5” HDD/SSD, którą zaprojektowaliśmy, aby była łatwa w obsłudze i bardzo elastyczna. Flex-Fit Quattro MB344SP mieści do 4x 2,5” HDD/SSD SATA o wysokości 7-9,5 mm. Beznarzędziowy montaż jest bardzo prosty – wystarczy włożyć dysk i wcisnąć do środka aż do usłyszenia charakterystycznego kliknięcia. System stabilizacji dysku pomaga umieścić napęd w zatoce. Łatwo dostępny przycisk wysuwania napędu pozwala na szybką wymianę dysku w ciągu kilku sekund bez konieczności wyjmowania całej kieszeni.

Lepsza organizacja, lepsza produktywność

Dzięki dużemu zagęszczeniu MB344SP można umieścić 4x HDD/SSD w jednej 5,25” zatoce dla lepszego zarządzania kablami i wydajności systemu chłodzenia. Aby zainstalować Flex-Fit Quattro, wystarczy zdjąć pokrywę napędu, włożyć Flex-Fit Quattro w 5,25” zatoce i zabezpieczyć go za pomocą czterech śrub. Wtedy wystarczy włożyć całość do 5,25” zatoki i jest gotowa do użycia! Na dodatek Flex-Fit Quattro MB344SP może być stosowany jako zewnętrzny organizer dysków z możliwością nałożenia kilku kieszeni na sobie dla opłacalnego przechowywania. Jest to bardzo przydatne dla ludzi, którzy posiadają dużo 2,5” dysków, takich jak osoby pracujące w mediach.
 
 
Cost Effective 2-in-1 Bracket 
 
 
For users that only require two drives in a system, the Flex-Fit Quattro bracket can be split into two separate dual-drive brackets and installed onto another system, making it the most cost-effective and flexible bracket solution on the market.
Pięknie wykonany projekt
 
Nasz Flex-Fit Quattro MB344SP jest wykonany z bardzo wytrzymałego tworzywa ABS, które jest jednocześnie trwałe i lekkie. Otwarta konstrukcja zapewnia doskonałe chłodzenie, dużą wytrzymałość i zmniejsza szanse na uszkodzenia mechaniczne. Flex-Fit Quattro umożliwa przepływ powietrza we wszystkich kluczowych obszarach dysku, co zwiększa jego wydajność.
Sugerowane zastosowania
 
Jakiekolwiek urządzenie z 5,25” zatoką.
Kluczowe cechy
 
- Mieści 4x 2,5” HDD/SSD w jednej 5,25” zatoce
- Kompatybylny z 2,5” HDD/SSD o wysokości 7-9,5 mm
- Beznarzędziowa instalacja dysków z zaawansowanym systemem stabilizacji
- Otwarta konstrukcja ramy dla maksymalnego chłodzenia pasywnego
- Opcja do wykorzystania jako system organizacji tower
Video
 
3 Years Warranty

ICY DOCK FLEX-FIT Quattro MB344SP

4 x 2.5” HDD / SSD Bracket for External 5.25” Bay

Model Number :
MB344SP
Color :
Black
Drive Fit :
4 x 2.5” IDE/SATA HDD & SSD (7-9.5mm)
Device Fit :
1 x external 5.25" bay
Material :
Plastic
Dimension (L x W x H) :
155.5 x 146 x 40.2mm
Weight :
98g
Package Contents :
Device, User Manual, Screws

 

MB344SP
Zgodność