MB561U3S-4S R1 - 4x 2.5”/3.5” SATA USB 3.0/eSATA JBOD Enclosure - White
Galeria
HOME > EOL > MB561U3S-4S-R1
EOL
EOL - Discontinued Product

Inne dostępne kolory:
   
Przedstawiamy ICYCube MB562U4S-4S – czterozatokową, zewnętrzną obudowę JBOD na 2,5” i 3,5” dyski z SuperSpeed USB 3.0 z interfejsem eSATA. MB561U3S-4S R1 jest przeznaczony dla tych, którzy potrzebują dużej powierzchni przechowywania danych i najwyższej jakości wykonania. USB 3.0 z obsługą UASP zwiększa prędkość przesyłania lub renderowania dużych plików podczas dostępu do czterech pojedynczych napędów. Jest wstecznie kompatybilny z USB 2.0. Interfejs eSATA zapewnia szybkość SATA III, obsługuje funkcję mnożnika portów, który umożliwia dostęp do czterech pojedynczych dysków za pośrednictwem jednego połączenia eSATA (host wymaga wsparcia mnożnika portów eSATA) i jest kompatybilny z większością kontrolerów RAID. 4 zatoki dają Ci wystarczająco dużo przestrzeni, aby zoptymalizować swój system przechowywania danych.
ICYCube MB561U3S-4S R1 obsługuje zarówno 2,5” i 3,5” HDD/SSD SATA. Dzięki naszej nowej konstrukcji EZ-Tray możesz mieszać 2,5” i 3,5” dyski w jednej obudowie, aby zaoszczędzić miejsce na biurku, a także ograniczyć zużycie energii i kosztów. Odłączany, 80-milimetrowy wentylator zapewnia doskonałe chłodzenie napędów, zaś przełącznik wentylatora pozwala na 3-stopniową regulację.
ICYCube MB561U3S-4SB R1 jest poczwórną zatoką USB 3.0 i obudową eSATA JBOD ze zdejmowanymi tacami dla bezproblemowej wymiany i konserwacji. Jest idealny dla pracowników mediów i osób, które potrzebują wysokiej jakości przechowywania danych dla swoich potrzeb.
Wiele interfejsów o dużej pojemności
 

Posiadanie dużej ilości dysków dogodnie umieszczonych w jednej obudowie może przynieść wiele korzyści, takich jak możliwość transferowania danych między wieloma dyskami. tworzenia kopii zapasowych lub przechowywania czy organizowania cennych archiwów. Co ważniejsze, w ten sposób możesz zaoszczędzić dużo pieniędzy na kupnie dodatkowych obudów, co daje więcej miejsca i oszczędza energię.

ICYCube MB561U3S-4S R1 oferuje zarówno USB 3.0, jak i interfejs eSATA UASP. Funkcja UASP znacznie zwiększa prędkość transferu interfejsu USB 3.0 (wymagane jest wsparcie UASP dla hosta). USB 3.0 pozwala na indywidualny dostęp do dysków i jest wstecznie kompatybilny z USB 2.0 – najpopularniejszym interfejsem używanym do wielu celów. To sprawia, że ICYCue jest doskonałą obudową dla różnych konfiguracji, takich jak: archiwa, biblioteki multimedialne, DAS, NAS, zewnętrzne pamięci serwera, narzędzie transferu danych IT i więcej. Z interfejsem USB 3.0 możesz błyskawicznie transferować dane dla wszelkich zastosowań wymagających dużego transferu danych na co dzień.

 
Interfejs eSATA zapewnia szybkie połączenie SATA III z prędkością do 6 Gbps i umożliwia dostęp do czterech dysków za pośrednictwem jednego połączenia eSATA (mnożnik eSATA wymagany). Jest kompatybilny z większością kart RAID, które posiadają interfejs mnożnika portów eSATA, co daje możliwość stworzenia zewnętrznej konfiguracji RAD, idealnej dla systemów, które mają ograniczoną przestrzeń. Ta niewielka obudowa może pomieścić nawet 40 TB na dyskach o największej pojemności (10 TB), które dają wystarczająco dużo miejsca dla wszystkich zastosowań.
Nowe tace EZ-Tray
 
Nowe tace EZ-Tray zapewniają najlepszą kompatybilność dla 2,5” i 3,5” HDD/SSD o każdej wysokości, począwszy od szybkiego 2,5” SSD SATA III po 3,5” 10 TB HDD SATA. Instalacja napędu jest prosta – umieść dysk w tacy, wyrównując otwory na śruby, umieść w nich dołączone wkręty i gotowe! Jeśli masz więcej niż cztery dyski, zawsze możesz zakupić dodatkowe tacki. Poza tym dzięki funkcji hot-swap możesz szybko wymienić dyski, więc nie musisz wcześniej wyłączać komputera, co oszczędza cenny czas (uwaga: host USB odświeży się podczas wymiany dysków za pomocą USB). System wymiennych tac jest idealny dla pracowników mediów, gdyż można łatwo wymieniać 2,5” i 3,5” dyski i umieścić je w innej obudowie wpierającej system EZ-Tray. Z drugiej strony profesjonaliści IT mogą również skorzystać z wymiennych tac, dzięki którym mogą wymieniać napędy dla tworzenia kopii zapasowych OS lub klonować wiele dysków na raz.
Lepsze chłodzenie dla lepszej wydajności
 
Nasz ICYCube został zaprojektowany od podstaw w celu zaspokojenia potrzeb naszych klientów, więc zaimplementowaliśmy wiele ciekawych funkcji. Oferuje on 80 mm wentylator dla łatwej konserwacji. Wystarczy wyjąć wentylator i zdmuchnąć lub przetrzeć z kurzu i umieścić z powrotem. Umieściliśmy przełącznik prędkości wentylatora, który pozwala na wybór prędkości obracania i regulowania poziomu hałasu. Inteligentne chłodzenie określa temperaturę dysków oraz dostosowuje prędkość obracania się wentylatora. Zasilanie w całej jednostce przeciwdziała przegrzaniu w środku obudowy. ICYCube zmaksymalizowało chłodzenie, aby utrzymać najwyższą wydajność i zwiększyć żywotność dysków.
Klasyka pozostaje klasyką
 
Zdefiniować ICYCube MB561U3S-4SB R1 jako „piękne” to za mało. Wykonane z wysokiej jakości aluminium, które łączy w sobie matowość i odrobinę połysku przypomina serię Macbooków Apple. Nasze logo ICYDOCK zostało umieszczone po obu stronach obudowy, dzięki czemu możesz mieć pewność, że masz do czynienia z produktem ICYDOCK znanym z trwałości. Biała dioda LED sygnalizuje stan pracy każdego z dysków. Użyliśmy umiarkowanie silne oświetlenie LED, które jest na tyle jasne, żeby Cię powiadomić o aktywności, ale na tyle delikatne, że nie przeszkadza w pracy. Ogółem rzecz biorąc, MB561U3S-4SB R1 jest w pełni funkcjonalną obudową z czterema zatokami na dyski, która jest idealna dla pracowników mediów, specjalistów IT i użytkowników biegłych w obsłudze komputera.
 
Co więcej, Icy Dock posiada 3-letnią gwarancję, która daje Ci poczucie spokoju i pewności na najbliższe lata.
Taca napędu
 
 
Tacki wymienne z:
 
Kluczowe cechy
 
 
- Instalacja Plug & Play, nie wymaga sterowników
- SuperSpeed USB 3.0 z obsługą UASP
- Wstecznie kompatybilny z interfejsem USB 2.0
- Połączenie eSATA do 6 Gbps (mnożnik portów wymagany dla każdego z dysków)
- Nowy system EZ-Tray wspiera zarówno 2,5” i 3,5” HDD/SSD SATA o wszystkich wysokościach
- Regulowany wentylator z trzema ustawieniami prędkości (niskie, wysokie, auto)
- Wsparcie największych dysków na rynku (10 TB)
- Zdejmowana konstrukcja EZ-Tray pozwala szybko przełączać dyski
- Umiarkowane światło LED informuje o statusie pracy dysku
- Wysokiej jakości rama ze stopu aluminium z matowym wykończeniem
- Zawiera 4x tace EZ-Tray, które amortyzują wstrząsy, aby chronić Twoje dyski
- Odseparowanie zasilanie, aby zapobiec gromadzeniu się ciepła wewnątrz obudowy
- Gumowe podkładki dla większej stabilności
 
 
Video
 
 
3 Years Warranty

ICY DOCK ICYCube MB561U3S-4S R1
4 Bay USB 3.0 & eSATA(PM) Hot Swap 2.5"/3.5" SATA HDD/SSD External Enclosure - White
Model Number :
MB561U3S-4S R1
Color :
White with silver aluminum body
Support Drive Type :
4 x 2.5” or 3.5” SATA I/II/III hard drive & SSD
I/O Port :
1 x USB 3.0 port, 1 x e-SATA (port multiplier) port
Transfer Rate :
USB3.0 up to 5Gb/sec
USB2.0 up to 480Mb/sec
eSATA up to 6Gb/sec
Power Supply :
12V/6A power adapter
Cooling System :
80 x 80 x 25 mm fan
Fan Speed Control :
High / auto / low
LED Indicator :
HDD access (flashing white LED)
Device power (solid white LED)
OS Requirements :
Windows XP, Vista, 7, 8  & 10
Latest version of Mac OS X 10.5, 10.6, 10.7, 10.8, 10.9
Hardware Requirements :
USB 2.0/USB 3.0 with UASP/eSATA interface
eSATA port multiplier function is required for eSATA interface
Material :
Aluminum body with partial plastic
Dimension (L x W x H) :
141 x 175 x 235mm
Weight :
2390g
Package Contents :
Device, user manual, screws, power cord, power adapter
eSATA cable, USB 3.0 cable
MB561U3S-4S-R1
Zgodność