ToughArmor MB993SK-B 3-Dyskowa Kieszeń 2.5” SAS/SATA HDD & SSD
Galeria
HOME > HDD/SSD Mobile Racks > MB993SK-B
HDD/SSD Mobile Racks

   
W miarę postępów generacji, coraz więcej zaawansowanych technologii komputerowych stale się poprawia. Te ulepszenia obejmują zmaksymalizowanie udoskonalonych funkcji w małych i kompaktowych formach. To dlatego 2,5" dyski SSD i dyski twarde stają się coraz popularniejsze ze względu na niski pobór mocy i oszczędność miejsca, które są lepsze niż 3.5" dyski twarde SATA w niemal każdej kategorii. Kompatybilne z dodatkową szerokością pasma SSD i surową mocą procesorów; przedsiębiorstwa są w stanie przyspieszyć proces projektowania i rozwoju. Ponieważ 2,5'' dyski SSD i HDD mają mniejsze możliwości magazynowania w porównaniu do 3,5'' dysków twardych, maksymalizacja gęstości zapisu w ograniczonych przestrzeniach stała się najważniejszym zadaniem wielu firm zajmujących się przechowywaniem danych. ToughArmor MB993SK-B został zaprojektowany specjalnie dla systemów z ograniczeniami przestrzeni dyskowej, dopasowując 3 x 2,5 "SSD / HDD do pojedynczej przedniej zatoki 3,5", maksymalizując całą przestrzeń 3,5" wnęki na urządzenia. W dodatku, MB993SK-B jest zbudowany z ciężkiej konstrukcji metalowej, który jest komercyjnie odpowiedni do systemów medycznych i wojskowych, agencji rządowych, przemysłowych komputerów PC, stacji roboczych SMB, stacji roboczych VM, mobilnych rejestratorów cyfrowych, komputerów kosmicznych, systemów automatyki i wbudowanych systemów.
Całkowita oszczędność miejsca i funkcjonalność
Zajmując niewiele przestrzeni, MB99SK-B jest idealny do zastosowań w komputerach przemysłowych, serwerach SMB SFF, mobilnych systemach DVR lub nawet domowych serwerach. Zdolność do przechowywania 3 x SATA SSD lub HDD w pojedynczej przedniej zatoce 3,5" sprawia, że jest to cenny atut, ponieważ można wprowadzić kilka różnych konfiguracji. Dzięki trzem dyskom użytkownicy mogą uzyskiwać dostęp do wszystkich napędów indywidualnie, dzięki czemu są doskonałym rozwiązaniem dla systemów, które są stale przełączane między wieloma napędami systemu operacyjnego lub po prostu do przechowywania w małej przestrzeni. Ponadto w systemie z trzema dyskami warto skonfigurować RAID 5, aby osiągnąć szybką wydajność wraz z ochroną danych lub użyć dwóch dysków do ochrony danych w tle RAID 1 i RAID 0 i podwoić szybkości transferu. Pozostały trzeci dysk można przypisać jako stacjonarny napęd systemu operacyjnego lub dodatkową kiszeń do szybkiej wymiany hot-swap. Aby nie dopuścić do splątania kabli, do łatwiejszego montażu użyto pojedynczego bolca zasilającego SATA 4. Oszczędność miejsca, przy zachowaniu prędkości i maksymalizacji funkcjonalności w ograniczonej przestrzeni, to najlepsza cecha MB993SK-B.
Chroń swoje inwestycje
Upewnij się, że napędy są w dobrych rękach i będą miały trwałość tak długą, jak jest to możliwe- jest to rozważane w odniesieniu do każdej konstrukcji i projektu. MB993SK-B jest w stanie wytrzymać w najtrudniejszych warunkach, dzięki metalowej konstrukcji oraz jego mniejszych elementach. Może być stosowany w różnych systemach, takich jak: wdrożenia wojskowe i egzekwowanie prawa, a także warunki produkcji, takie jak wbudowane systemy sterowania i systemy automatyki fabryki. Dzięki pełnej konstrukcji metalowej ToughArmor jest idealny do urządzeń przemysłowych i medycznych, które mogą wymagać standardów bezpieczeństwa dotyczących palności.
W celu zmieszczenia trzech napędów w kompaktowej 3,5" wnęce urządzenia, MB993SK-B jest w stanie pokonać tę trudność dzięki starannie zaprojektowanej tacy EZ Slide Slim. Dzięki trwałej i szczupłej konstrukcji tace są wyposażone w solidne, metalowe ramy, które umożliwiają bezpieczne mocowanie i zabezpieczanie dysków HDD/SSD o wysokości 7 mm, tworząc w ten sposób niezawodną, 2,5'', wymienną zatokę typu "hot swap" dla standardowych dysków twardych SATA oraz SSD. Taca EZ Slide Slim sprawia, że korzystanie z dysku staje się w pełni bezproblemowe.
Zastosowanie metalowej konstrukcji zapewnia transfer ciepła z dysków twardych do mobilnej półki. Technologia Multi-Flow (MFT) efektywnie kieruje przepływem powietrza zapewniając doskonałe chłodzenie pasywne, przez szczeliny wentylacyjne z przodu, z tyłu, z góry i z dołu (w wielu miejscach). Dodatkowo technologia zapobiegająca wibracji (AVT) i uziemienie EMI służą do zapewnienia stabilnego środowiska dysków twardych lub urządzeń SSD, aby radziły sobie najlepiej.
Uniwersalne narzędzie i bezpieczeństwo
Łatwe do odczytania wskaźniki przednich diod LED informują o tym, kiedy napęd zostanie wysunięty (brak światła), jest dostępny (zielony) lub jest uszkodzony (czerwony). Technologia Active Power (APT) pozwala na włączenie się każdej diody LED tylko wtedy, gdy dysk twardy jest włożony do obudowy. Aby zapewnić bezpieczeństwo dysku, system blokady eagle-hook daje pewność, że dyski twarde nie zostaną wysunięte, jeśli nie będą potrzebne. Dodatkowo 2-segmentowa blokada klawiszy zapewnia dodatkową ochronę przed kradzieżą fizyczną dysków twardych, zabezpieczając je przed każdym otwarciem.
Drive Tray
 
EZ-Slide Slim Tray
Kluczowe cechy
 
*
Sugerowane aplikacje w: systemach medycznych i wojskowych, agencje rządowe, PC przemysłowe, stacje robocze SMB, stacje robocze VM, mobilny system rejestratorów cyfrowych, komputer kosmiczny, system automatyki i system wbudowany
*
 Konstrukcja metalowa, idealna do wytrzymałych zastosowań, spełnia standardy bezpieczeństwa dotyczące palności
*
 Mieści 3x 7mm 2,5'' SATA HDD lub SSD w 3,5-calowej zatoce
*
 Obsługuje dyski SAS lub SATA HDD / SSD z szybkością 6Gbps i jest wstecznie kompatybilny z dyskami i hostami SATA 3Gbps (wymagany jest serwer SAS dla dysków SAS - kanałSingle SAS)
*
Indywidualne wskazniki LED
*
 Technologia Multi-Flow (MFT) - zapewnia doskonałe chłodzenie pasywne
*
 Technologia zapobiegająca wibracji (AVT) - tworzy bezpieczne środowisko dla dysków twardych lub dysków SSD
*
 Active Power Technology (APT) - indywidualna dioda LED włącza się tylko wtedy, gdy w każdej z zatok znajduje się napęd
*
Uziemienie EMI chroni dyski twarde przed uszkodzeniami elektrycznymi
*
 System eagle-hook i 2-segmentowa klamra zabezpieczają napędy przed wysunięciem
*
 System wymiennych tacek ułatwiający konserwację
*
 Obsługuje SATA 6Gbps i hot swap
*
Pojedyncza stacja dyskietek 4-pinowa dla zasilenia całego urządzenia
*
 Obsługuje SAS i SATA z blokadą zatrzaskową
*
3-letnia gwarancja uzupełniająca typową gwarancję na dysku twardym
 
 
Video
 
3 Years Warranty

Model Number :
MB993SK-B
Color :
Matte Black
Drive Fit :
3 x 2.5” SATA III HDD & SSD Up to 7mm height
(Supports SAS Single Channel)
Drive Bay :
1 x 3.5” front device bay
Host Interface :
3 x SATA 7 pin
Power Input :
1 x Floppy 4 pin power
Maximum Transfer Rate :
Up to 6Gb/sec (Depending on hard drive speed)
HDD Access Indicator :
Empty bay: LED off
HDD idle: Solid green
HDD Fail: Solid red
HDD access: Flashing green
Hot Swap :
Yes
Drive Cooling :
Airflow vents with metal heat dissipation
Drive Security :
2 segment key lock
Structure :
Full Metal
Dimension (L x W x H) :
133 x 101.2 x 25.4mm
Weight :
370g
Package contents :
Device, user manual, screws, keys

Documents
 
MB993SK-B
Zgodność