ExpressCage MB324SP-B 4-Dyskowa 2.5" SAS/SATA HDD & SSD Hot Swap Wewnętrzna Obudowa 5.25"
Galeria
WYJMOWANE OBUDOWY SSD/HDD 2,5"

 
 

Wskazówka: Niektóre beznarzędziowe 5,25” obudowy mają mniejszą szerokość niż standardowe 5,25” zatoki. Ten problem uniemożliwia pełną kompatybilność MV423SP-B z beznarzędziową 5,25” zatoką. Jednak może być on rozwiązany poprzez poruszanie obudowy podczas stosowania niewielkiego nacisku podczas wkładania.


Jeśli potrzebujesz dodatkowej pomocy, prosimy o kontakt z naszym działem pomocy technicznej: euinfo@icydock.comJako jedna z naszych najbardziej ekscytujących nowości, ExpressCage MB324SP-B jest bardzo przyjazną dla konsumenta urządzeniem, wykonaną dla każdego, kto potrzebuje niedrogiego akcesorium do zagęszczenia pamięci masowej. Mieści ono 4x 2,5” HDD/SSD SATA/SAS o wysokości 7-12,5 mm w jednej 5,25” zatoce. Oferuje także funkcję hot swap i wspiera jeden kanał SAS (wymagany jest host SAS). Beznarzędziowa instalacja jest prostsza niż kiedykolwiek, a opcjonalne otwory montażowe zapewniają dodatkową stabilność. Dzięki strategicznie umieszczonemu 40-milimetrowemu wentylatorowi umieszczonemu z tyłu urządzenia, napędy pozostają chłodne. Regulacja prędkości pozwala wybrać między trzema stopniami prędkości obracania się: wysokim, niskim lub auto. Zaawansowani użytkownicy i twórcy systemów polubią oszczędność miejsca, brak konieczności użycia narzędzi i funkcję hot swap dostarczane przez MB324SP-B.
Wykorzystaj standardową 5,25” zatokę
Nasza seria ExpressCage to najnowszy dodatek do naszego spisu produktów Icy Dock, który może w pełni dopasować się do producentów komputerów i zaawansowanych użytkowników, którzy wymagają więcej od swojej 5,25” zatoki. MB324SP-B konwertuje standardową zatokę w kieszeń mieszczącą 4x 2,5” HDD/SDD SATA/SATA o wysokości 7-12,5 mm. Nasza uniwersalna obudowa obsługuje SATA III 6 Gb/s i jeden kanał SAS (wymaga karty kontrolera SAS). Niezwykle energooszczędna ExpressCage MB423SP-B może zasilać wszystkie 4 dyski za pomocą jednego 15-pinowego złącza SATA, dzięki czemu użytkownik może uwolnić się od plątaniny kabli i uprościć kompilację systemu. Ponadto nasza Active Power Technology zasila obudowę tylko, gdy dysk jest włożony wewnątrz, tym samym oszczędzając energię.
Funkcja na funkcji
Poprzez staranne planowanie i projektowanie zaimplementowaliśmy najbardziej pożądane funkcje w naszym ExpressCage MB324SP-B. 40-milimetrowy wentylator zlokalizowany na środku tylnej części obudowy utrzymuje niską temperaturę wszystkich 4 dysków, rozpraszając ciepło przez otwory wentylacyjne wokół urządzenia. Kontroluj przepływ powietrza za pomocą funkcji sterowania prędkością obrotu wiatraka. Możesz ustawić wentylator na wysokie obroty dla maksymalnego chłodzenia, niskie dla cichej działalności lub auto na rzecz inteligentnego chłodzenia (określa temperaturę napędu i odpowiednio zmienia prędkość obrotu wentylatora, aby utrzymać optymalną temperaturę).
Jeśli dołączany przez nas wentylator nie jest Twoim preferowanym wyborem, sprawiliśmy, że możesz go łatwo wymienić z jakimkolwiek innym, 40-milimetrowym, który możesz podłączyć za pomocą 2- lub 3-pinowego złącza. Wybierz swój ulubiony wentylator na rynku i zainstaluj go w naszym ExpressCage MB324SP-B bez najmniejszego wysiłku. Wentylatory z bardzo długimi kablami mogą być łatwo zarządzane z naszym wbudowanym systemem organizacji kabli, aby zachować je uporządkowanymi.
Dodatkowo każda zatoka ma własną wbudowany wskaźnik LED, który informuje Cię o aktywności dysku. Delikatne, niebieskie światło wskazuje, kiedy napędy są w użyciu, nie męcząc przy tym Twoich oczu. Twoje połączenie jest zabezpieczone dzięki wsparciu dla 7- i 15-pinowych kabli SATA z klipsami, dzięki czemu nie wypną się one przypadkowo (wymaga kabla wyposażonego w klips).
Innowacyjna konstrukcja ExpressTray
 
Magia naszej ExpressTray upraszcza instalację napędu, aby zapewnić łatwą i beznarzędziową instalację dysków HDD lub SSD. Zamontuj napęd w ciągu kilku sekund i równie szybko go usuń – to takie proste! Wystarczy umieścić przednią część dysku (po stronie bez złącz) na wbudowane śruby i upewnić się, że koniec leży równo z podstawą tacy. Następnie wcisnąć tylną część (strona ze złączami) na dysk i upewnić się, że pomiędzy dyskiem a tacą nie ma wolnej przestrzeni. Aby wyjąć dysk, wystarczy odwrócić proces. Pociągnij za tylną część ramki, aby zwolnić dysk, po czym wyciągnij go. Nasz wzmocniony system zatrzaskowy znajdujący się na ExpressTray jest bardzo wytrzymały, dzięki czemu nie będziesz mieć z nim problemów.
 
Opcjonalne otwory montażowe na śruby są dostępne pod tacą w przypadku, gdy potrzebujesz zapewnić dodatkową stabilność napędu. Szczeliny wentylacyjne z przodu i poniżej tacki pomagają utrzymać odpowiedni przepływ powietrza i schładzać dyski.
Kluczowe cechy
 
- Mieści 4x 2,5” HDD/SSD SATA/SAS w jednej 5,25” zatoce
- Obsługa SATA 6 Gbps lub jeden kanał SAS (wymaga hosta SAS)
- Zatoki hot swap dla szybkiej wymiany napędów
- Active Power Technology – zasilanie włączone tylko wtedy, gdy napęd jest umieszczony wewnątrz
- System zdejmowanych tac ExpressTray dla beznarzędziowego montażu
- Opcjonalne otwory montażowe dla zwiększonej stabilności
- Niebieski wskaźnik LED dla każdej zatoki
- 40-milimetrowy wentylator z możliwością rozbudowy
- 2- i 3-pinowe złącza wentylatora dla możliwości wymiany na inny model
- Pojedyncze, 15-pinowe złącze SATA dla zasilania wszystkich 4 dysków
- Wsparcie dla 7- i 15-pinowych złącz z zatrzaskiem
- Regulacja prędkości wentylatora (wysoka, niska, auto – inteligentne chłodzenie)
- Metalowa obudowa z tacami z tworzywa ABS i zatrzaskiem
- Przeznaczona dla zaawansowanych użytkowników i producentów komputerów, którym zależy na oszczędności miejsca i szybkiej wymianie hot swap dla 2,5” HDD/SSD
Video
 

 

3 Years Warranty

ICY DOCK ExpressCage MB324SP-B
 4 x 2.5" SATA 6Gbps/SAS HDD/SSD Mobile Rack / Cage in 1 x 5.25" bay
 (Unique Tool-less drive installation design)
Model Number :
MB324SP-B
Color :
Black
Host Interface :
4 x 7pin SATA
Drive Fit :
4 x 2.5" SATA or SAS (single channel) HDD/SSD
Compatible Drive Heights :
7mm, 9.5mm & 12.5mm
Device Fit :
Single 5.25" half height device bay
Transfer Rate :
Up to 6 Gb/sec. (depending on hard drive speed)
Power Input :
Single 15pin SATA power port
Insert& Extract connection Via :
Direct SAS/ SATA hard drive connection
Structure :
Plastic and metal
Drive Cooling :
40mm rear cooling fan
Fan Speed Control :
High / Low / Auto jumper
Power Indicator :
Solid blue LED
HDD Access Indicator :
Blinking blue LED
Dimension (L x W x H) :
145.8 x 41.3 x 140.5mm
Weight :
440g
MB324SP-B
Zgodność