ToughArmor MB994SK-1B Metalowa 4-Dyskowa Kieszeń 2.5” SATA/SAS HDD & SDD z Kluczem
Galeria
WYJMOWANE OBUDOWY SSD/HDD 2,5"

   
Bezpieczeństwo danych jest kluczowe dla każdej firmy. W rozwiązaniach medycznych i wojskowych bezpieczeństwo i ochrona poufnych danych są szczególnie ważne. ToughArmor MB994SL-1 jest pierwszą klatką ToughArmor, która oferuje indywidualny mechanizm blokujący ze stali dla każdej z kieszeni. Możesz być spokojnym, wiedząc, że dane posiadają dodatkową ochronę w metalowej obudowie. Icy Dock ToughArmor MB994SK-1B mieści 4x 2,5” HDD/SSD SATA/SAS o wysokości 7-15 mm, a także wspiera hot swap dla szybkiej i łatwej wymiany dysków. Urządzenie jest wykonane z wytrzymałego metalu, aby przetrwać w najbardziej wymagających warunkach. Podwójny, 40-milimetrowy wentylator na przodzie/tyle chłodzi Twoje dyski 24/7. MB994SK-1B został zaprojektowany dla systemów medycznych, wojskowych, IPC, przedsiębiorstw i rozwiązań przemysłowych.
 
 
Niezniszczalna i bezpieczna
 
Zapewnienie napędom ochrony i długowieczności jest podstawą dobrego systemu. MB994SK-1B jest w stanie wytrzymać nawet w najtrudniejszych warunkach ze względu na swoją w pełni metalową konstrukcję – od zewnętrznej powłoki do wewnętrznych tac. Budowa ToughArmor jest również idealna do instalacji przemysłowych i medycznych, gdzie urządzenie musi być zgodne z wymaganiami palności. Metalowa konstrukcja rozprasza ciepło z dysków do tylnej części klatki, działając jako radiator, aby utrzymać niską temperaturę napędów. Dodaliśmy również nowy mechanizm blokujący, który zapewnia dodatkową ochronę, blokując dostęp do dysków niepowołanym osobom. Aby utrzymać kompaktowy charakter urządzenia, osadziliśmy niestandardowy mechanizm blokujący, wykonany ze stali na każdej z tac EZ Slide Mini. Te z kolei są wstecznie kompatybilne z dowolnym urządzeniem ToughArmor, które wykorzystują system EZ Slide Mini.
Łatwy dostęp z tacami EZ Slide Mini
 
System tac EZ Slide Mini czyni wymianę i konserwację prostą i szybką. Są one przystosowane do dysków HDD i SSD o wysokości od 7 do 15 mm. Wbudowana pokrywa dodaje stabilności podczas wkładania napędu i zapewnia dodatkową ochronę.
Tace wymienne z:
 
Duże możliwości w małej obudowie
 
Wykorzystując standardową 5,25” zatokę, kompaktowa konstrukcja obudowy może być używana w różnych zastosowaniach. MB994SK-1B może być skonfigurowany jako klatka JBOD lub konfiguracja RAID np. jako macierz RAID 0 dla maksymalnej pojemności i IOPS lub RAID 10 zarówno dla bezpieczeństwa, jak i wydajności bądź RAID 5 do ochrony danych. Wszystko to wykorzystując tylko jedną 5,25” zatokę. ToughArmor MB994SK-1B obsługuje interfejs SATA i SAS, a także wspiera zarówno dyski HDD, jak i SDD. Zatem niezależnie od tego, czy chcesz uruchomić cztery 2TB HDD SATA w konfiguracji RAID 0 czy cztery HDD 15K RPM SAS w raid 5, nie będziesz ograniczony przez ybór napędu.
Made for Builder
 
MB994SK-1B jest idealny do stosowania w komputerach przemysłowych, serwerach lub dowolnej obudowie SFF, gdzie liczba 5,25” zatok jest ograniczona, a potrzeba dużej pojemności, zwłaszcza w kompaktowych konfiguracjach RAID. Akcesorium zostało zaprojektowane tak, aby działać w najbardziej wymagających środowiskach, w tym wojskowych, medycznych, wdrażaniu systemyu egzekwowania prawa, a także w warunkach produkcyjnych, takich jak systemy sterowania i układy automatyki przemysłowej. Metalowa konstrukcja z zamkiem sprawia, że idealnie nadaje się do umieszczenie w trudnych warunkach.
Taca na dysk
 
Taca EZ Slide Mini MB994TK-B z zamkiem dla serii ToughArmor MB991 i MB994.
Zabierz ToughArmor w podróż!
Z MB991U3-1SB

 
Jeśli chcesz uzyskać dostęp do danych poza systemem lub zdalnie, pomocnym może okazać się ToughArmor MB991U3-1SB. Taca tej obudowy jest kompatybilna z innymi tacami z serii ToughArmor, w tym MB607, MB991, MB992, MB994, MB996 i MB998. Pozwala to użytkownikom ToughArmor na uzyskanie dostępu do dysku zewnętrznego obudowy. Jest to doskonałe narzędzie do indywidualnego testu diagnostycznego dysku. Jeśli chcesz wykonać bezpieczne usuwanie danych lub po prostu zwiększyć pojemność pamięci systemowej, po prostu wyjmij tacę z wewnętrznego modułu ToughArmor i włóż ją do MB991U3-1SB, aby wykonywać indywidualne zadania zewnętrznie za pomocą interfejsu USB 3.0. Co najważniejsze, MB991U3-1SB wykorzystuje zasilanie z magistrali USB i nie wymaga zasilacza sieciowego. Wystarczy podłączyć kabel USB do dowolnego systemu i jesteś gotowy do pracy.
Kluczowe cechy
 
- Wytrzymała, metalowa konstrukcja dla zastosowań medycznych, wojskowych, serwerów multimedialnych i IPC
- Mieści 4x 2,5” HDD/SSD SATA/SAS w jednej 5,25” zatoce
- Wsparcie SATA 6 Gbps lub jeden kanał SAS
- Mieści dyski o wysokości od 7 do 15 mm
- Active Power Technology – zasilanie włączone tylko wtedy, gdy dysk znajduje się wewnątrz
- System blokady Eagle Hook i wykonany na zamówienie stalowy zamek gwarantuje bezpieczeństwo dysków
- W pełni metalowe tace EZ Slide Mini z wbudowaną osłoną ochronną i blokadą
- System wymiennych tac EZ Slide Mini dla łatwej konserwacji
- Idealny dla trudnych zastosowań i zgodny z wymaganiami palności
- Wskaźnik LED dla każdej zatoki
- Podwójne 40-milimetrowe wentylatory
Video
 
 
5 Years Warranty

ICY DOCK ToughArmor MB994SK-1B
4 x 2.5" SATA 6Gbps/SAS HDD/SSD Mobile Rack / Cage with key lock in 1 x 5.25" bay
Model Number :
MB994SK-1B
Color :
Matt Black
Host Interface :
4 x 7pin SATA
Drive Fit :
4 x 2.5" SAS or SATA I/ II/ III HDD/ SSD
Drive Bay :
Single 5.25" half height device bay
Transfer Rate :
Up to 6 Gb/sec. (depending on hard drive speed)
Power Input :
2 x 4pin Molex power port
Insert& Extract connection Via :
Direct SAS/ SATA hard drive connection
Structure :
Aluminum & SECC
Drive Cooling :
40mm rear cooling fan x 2 & metal heat dispersion
LED Indication :
Device Power & Drive Activity
LED Color :
Green : Device Power ; Amber : Drive Activity
Drive Security :
Custom Steel Lock
Dimension (L x W x H) :
170,2 x 146 x 41,4mm
Weight :
898g

Q: I feel that the drive tray's upper and lower metal spring is stuck when inserting the drive tray. What should I do?
A: Remove the drive tray from the enclosure and reinsert the tray without putting excessive pressure on the metal mesh sheet in front of the tray. Excessive force on the front metal mesh sheet may bend the top and bottom metal spring, causing difficulties when inserting the drive tray. Therefore, please do not forcingly insert the drive tray when this happens as it may cause damage to the metal spring.
Metal Spring
Please DO NOT put excessive pressure on the metal mesh sheet as shown
MB994SK-1B
Zgodność