Black Vortex MB074SP-1B 4-dyskowa Wewnętrzna Kieszeń Chłodząca 3,5" HDD Hot-Swap z frontowym Wentylatorem 120mm
Galeria
HOME > EOL > MB074SP-1B
EOL
Discontinued

Każdy entuzjasta komputerowy chce stworzyć swój system estetycznie i potrzebuje komponentów, które będą jednocześnie eleganckie ale i unikalne. Istnieje zapotrzebowanie na unikalne części, które jednocześnie zapewniają wydajność i my mamy takie podzespoły! Jesteśmy dumni, że możemy zaprezentować czarny Black MB074SP-1B w czarnej obudowie.

Black Vortex MB074SP-1B to wielodyskowa klatka chłodząca, zbudowana z solidnego, wytrzymałego metalu, która pozwala na szybką wymianę dysków w zatoce 3,5”. Posiada wiele konfigurowalnych opcji, takich jak kontrola prędkości wentylatora, wentylator LED regulacją jasności oraz przycisk zasilania dla każdej wnęki. Funkcja wymiany i uchwyty EZ dają możliwość bezproblemowej wymiany dysków. Cichy 120mm wentylator, niebieska dioda LED w połączeniu ze wszystkimi metalowymi elementami konstrukcji, wentyluje dyski, obniżając ogólną temperaturę systemu i zwiększając żywotność dysków twardych. Zdejmowana pokrywa zapobiega przedostawaniu się brudu i kurzu do wnętrza obudowy. Black Vortex MB074SP-1B to obudowa którą musisz mieć jeśli szukasz komponentów o wysokiej jakości, z ogromną ilością funkcji i dobrym wyglądem.

Niskoprofilowy Dostęp z oszczędnością energii
 
Rdzeniem konstrukcji Black Vortex jest włączenie wszystkich możliwych funkcji klatki napędów i możliwość łatwego dostępu z przedniego panelu do konfiguracji. Wentylator chłodzący, kontrola prędkości wentylatora, wentylator LED kontrolę jasności, przycisk zasilania, filtr przeciwpyłowy i napędy dysku twardym mogą być dostępne od przodu, dzięki czemu można łatwo skonfigurować urządzenie bez potrzeby otwierania obudowy.
Oszczędność przestrzeni konstrukcji, konwertuje 3 x 5.25" zatoki na 4 x 3,5" szybko wymienialne zatoki HDD. Wykorzystuje również tylko dwa 15 pinowe złącza SATA do zasilania wszystkich 4 dysków, zmniejszając zużycie energii. Poszczególne przyciski zasilania napędu pozwalają na wyłączenie napędów, których nie potrzebujesz, aby skutecznie przedłużyć żywotność dysków oraz do zapobiegać tworzeniu się luki danych z nieznanych wirusów, takich jak Cryptolocker.
Wydajne chłodzenie
 
Black Vortex MB074SP-1B otrzymał swoją nazwę od 120mm wentylatora zintegrowanego w urządzeniu, co pozwala mu efektywnie chłodzić dyski i poprawić przepływ powietrza z całego systemu. Dołączony wentylator 120mm skutecznie ciągnie chłodne powietrze z zewnątrz systemu. W wyniku niższej temperatury ogólnej, uniemożliwiony jest spadek wydajności z dysków poprzez przegrzanie. Zamieściliśmy regulowane, 3 ustawienia przełącznika wentylatora (wysokie, niskie i wyłączenie), aby umożliwić większą kontrolę nad swoją wydajnością i poziomem hałasu.
Black Vortex jest wyposażony w regulowaną, wbudowaną diodę, która znakomicie oświetla wentylator i zapewnia niebieski kolor otoczenia. Jest to idealny sposób na przyciągnięcie uwagi gości gdy organizujesz domówkę i z pewnością będziesz mógł ich zaprosić na kolejną. Trzy różne ustawienia jasności (wysoki, niski oraz wyłączenie) pozwala ściemniać lub rozjaśniać wentylator prostym dotknięciem. Wentylator chłodzący 120mm możesz łatwo wymienić na wentylator ze złączem 3 pinowym. Zawarty w urządzeniu filtr przeciwpyłowy można łatwo wyjąć i wyczyścić w kilka sekund.
Uchwyty EZ-grip
 
Instalacja napędu nigdy nie była łatwiejsza. Dzięki uchwytom EZ-grip instalacja dysku twardego wymaga jedynie dwóch śrub. Łatwo przesuń napęd do klatki i zablokuj włącznik. Gdy uchwyty są zablokowane dysk już będzie stale na swoim miejscu.

Uchwyty EZ-grip są kompatybilne z naszymi przenośnymi stacjami dokującymi takimi jak: MB881 i MB981. Można szybko wyjąć dysk z Black Vortex i włożyć do stacji dokujących bez usuwania uchwytów EZ-grip. Jest to bardzo przydatne podczas przesyłania danych pomiędzy systemami. Uchwyty są również zgodne z naszymi konwerterami z 2,5” do 3,5” serii: EZConvert MB382, MB882 i MB982, dzięki czemu można z nich korzystać wraz z Black Vortex bezproblemowo.

Drobne szczegóły
 
To nie jest tylko produkt ICYDOCK, został dopracowany włączając wszystkie potrzeby naszych klientów. Wyraziliście swoje zdanie oraz opinie dlatego też dodaliśmy funkcje na waszą prośbę. Zrobiliśmy zdejmowane uchwyty wystające, dla lepszej kompatybilności z obudowami komputerowymi, które mają przednie drzwi. Dla producentów których niepokoją luźne połączenia zasilania, dostosowaliśmy zatrzask blokujący, który mocno zapina 15 pinowe złącze SATA. Po podłączeniu kabel będzie całkowicie bezpieczny dopóki nie zdecydujesz się go usunąć.
Black Vortex dopełnia metalową ramę, która uzupełnia obudowę komputera. Tak złożone urządzenie będzie solidne, stylowe i niezwykle wytrzymałe. Masz gwarancję, że Twoje dyski są chronione, gdy są zamknięte całkowicie w metalu, który je otacza. Symetryczny wzór dodaje stylu, dzięki czemu masz pewność, że system będzie przyciągał wzrok.
Kluczowe cechy
 
- Dopasowuje dyski 4x 3,5” na 3x 5,25”
- Pasuje do kabla 3,5” SATA do 6TB
- Kontrola jasności LED i kontrola prędkości wentylatora
- Lampka statusu dysku na każdej zatoce
- Indywidualny przycisk zasilania każdego dysku
- Zdejmowane uchwyty do obudów komputerowych z drzwiami
- Niestandardowe zatrzask blokujący do 15 pinowego zasilania SATA
- Dostęp do przodu konstrukcji z możliwością łatwej wymiany dysku
- Uchwyty EZ-Grip umożliwiające łatwą instalację oraz kompatybilność ze stacją dokującą HDD
- Kompatybilność z konwerterem Icy Dock 2,5 "do 3,5" HDD/SSD
- Ogromny wentylator 120mm chłodzi i skutecznie utrzymuje niską temperaturę dysków, zmniejszając ogólną temperaturę systemu
- Wymienny wentylator
- Wentylowana architektura umożliwia maksymalny przepływ powietrza
- Łatwe do czyszczenia filtry przeciwpyłowe, zapobiegające przedostawaniu się kurzu
- Zbudowany z solidnego metalowej ramy
- Pięknie oświetlająca wentylator oraz wnętrze niebieska dioda
Video
 
 
3 Years Warranty

ICY DOCK Black Vortex MB074SP-1B 3.5” SATA HDD 4 in 3 Hot-Swap Module Cooler Cage
Model Number :
MB074SP-1B
Color :
Black
Drive Fit :
4 x 3.5“ SATA 1.5 / 3 / 6 Gbit/s hard drive
Device Fit :
3 x .5.25" half height device bay
Host Interface :
4 x 7 pin SATA port
Power Input :
2 x 15 pin power port
Transfer Rate :
Up to 6Gb/sec. (depending on hard drive speed)
Power Indicator :
Blue LED
HDD Access Indicator :
Flashing blue LED
Drive Cooling :
12cm blue LED fan & metal open frame design
Fan Speed Control :
High / Low / Off mode
Hot Swap :
Yes
Structure :
Metal body with partial plastic
Dimension (L x W x H) :
229 x 145 x 126mm
Weight :
1100g
Package Contents :
Device x 1, User Manual x 1, Screw x 18
MB074SP-1B
Zgodność