EZ-Fit Lite Zestaw montażowy / Uchwyt 2 x 2.5” SSD/HDD
Galeria
HOME > SSD MOUNTING BRACKETS / UPGRADE KITS > MB290SP-B / MB290SP-1B
SSD MOUNTING BRACKETS / UPGRADE KITS

   
EZ-Fit Lite MB290SP-B jest doskonałym wyborem, jeśli chcesz zainstalować 1 lub 2 dyski 2,5” SSD/HDD w jednej 3,5” zatoce. Jeśli szukasz kompatybilności, elastyczności i trwałości bez konieczności skomplikowanej instalacji, EZ-Fit Lite MB290SP-B jest rozwiązaniem dla Ciebie. My, Icy Dock, włożyliśmy dużo pracy do projektu, aby spełnić potrzeby naszych klientów, niezależnie od tego czy budujesz systemy kina domowego (HTPC), gamingowe komputery czy systemy Mini-IPX. Nasz EZ-Fit Lite MB290SP-B na pewno Cię nie zawiedzie.
Bezproblemowa instalacja
 
Icy Dock wciąż podnosi poziom wyjątkowej jakości wykonania i wzornictwa, z których nasze produkty są znane. EZ-Fit Lite jest naszą najnowszą 2,5” ramką na HDD/SSD, którą zaprojektowaliśmy, aby była zarówno prosta w obsłudze, jak i wysoce zaawansowana. EZ-Fit Lite obsługuje do 2x 2,5” dyski HDD/SSD IDE lub SATA od 7 do 9,5 mm wysokości, wykorzystując zupełnie nowy system Flex, aby uprościć proces instalacji napędu – wszystko co musisz zrobić, to włożyć dysk do środka aż „kliknie”. Nasz EZ-fit Lite MB290SP-B posiada samoregulujący się mechanizm mocowań po stronie, która automatycznie przystosowuje się do różnych wysokości dysków (od 7 do 9,5 mm), aby bezpiecznie zablokować go na miejscu. Przycisk wysuwania pozwala na szybką wymianę dysków bez konieczności wyjmowania całej ramki z obudowy. Największą zaletą tego akcesorium jest możliwość instalacji bez użycia jakichkolwiek narzędzi. Po prostu włóż dysk i gotowe! To nigdy nie było łatwiejsze.
Wspaniała konstrukcja
 
Połączyliśmy elastyczność i kompatybilność, aby stworzyć EZ-Fit Lite MB290SP-B – produkt, który nie może być zastąpiony przez któregokolwiek z naszych konkurentów. EZ-Fit Lite MB290SP-B posiada aż 60 otworów na wkręty, aby wpasować się w każdą 3,5” zatokę w praktycznie każdej obudowie komputerowej. Dla porównania standardowy 3,5” dysk twardy posiada zazwyczaj zaledwie 10 otworów montażowych. Nasza ramka może być zamontowana na 12 różnych sposobów, podczas gdy tradycyjny dysk tylko na 2. To daje duże możliwości, aby dokładnie dopasować swoją instalację. Urządzenie posiada otwory zarówno na górnej części, jak i na dolnej, aby zapewnić dodatkową kompatybilność.
Niesamowita lekkość z rewelacyjnym chłodzeniem
 
Nasz EZ-Fit Lite MB290SP-B jest wykonany z bardzo wytrzymałego tworzywa ABS, które cechuje trwałość i lekkość. Jednoczęściowa konstrukcja oznacza mniej ruchomych części, tym samym trudniej ją zniszczyć. Dodatkowo jest ona tańsza w produkcji, dzięki czemu nasi klienci również oszczędzają. Ramka ma elastyczny stabilizator mocujący dysk, który chroni przed wibracjami i wstrząsami. Otwarta konstrukcja umożliwia chłodzenie napędu przez wentylatory znajdujące się w obudowie, co pomaga zwiększyć wydajność dysków. Podwyższone mocowania podnoszą dysk na tyle, aby umożliwić rozpraszanie ciepła, dzięki czemu pozostaje on chłodny. Zaimplementowaliśmy również boczne otwory dla lepszego odprowadzania ciepła.
Now Equipped with Cables - MB290SP-1B
 
We heard you! Our newly packaged MB290SP-1B is EZ-Fit Lite MB290SP-B bracket equipped with additional 2x SATA 7pins cables and 1x SATA 15pins power Y splitter cable for your convenience. We purposely included a splitter power cable to help you save an additional power connector and prevent unnecessary cable clutter. On top of that, we want to help you save time and money by skipping the effort on browsing through numerous listings, just to find the right SATA cables and SATA power splitter!
Sugerowane zastosowania
 
Desktopowe PC, gamingowe PC, PC kina domowego, systemy Mini-ITX, domowe systemy serwerowe.
Kluczowe cechy
 
- Trwała, jednoczęściowa konstrukcja
- Antywibracyjna konstrukcja dla zwiększenia niezawodności
- Mieści 2x 2,5” SSD/HDD SATA/IDE w jednej 3,5” zatoce
- Kompatybilny z 2,5” HDD i SSD o wysokości od 7 do 9,5 mm
- Szybki mechanizm zwalniający dla bezproblemowego demontażu napędu
- Uniwersalne otwory montażowe dla maksymalnej kompatybilności
- 60 otworów montażowych zapewnia maksymalną elastyczność instalacji
Video
 
 
3-letnia gwarancja

ICY DOCK EZ-Fit Lite MB290SP-B
 2 x 2.5” to 3.5” Drive Bay SATA/IDE SSD/HDD Mounting Kit / Bracket / Adapter
Model Number :
MB290SP-B
Color :
Black
Drive Fit :
2 x 2.5” IDE/SATA SSD/HDD
Support Drive Height :
7mm – 9.5mm
Device Fit :
1 x 3.5” Internal Drive Bay
Structure :
Plastic
Dimension (L x W x H) :
5.30" x 4.17" x 1.00"
Weight :
57.8g
Package Contents :
Device x 1, User Manual x 1, Screw x 4

 

ICY DOCK EZ-Fit Lite MB290SP-1B
 2 x 2.5” to 3.5” Drive Bay SATA/IDE SSD/HDD Mounting Kit / Bracket / Adapter with Cables
Model Number :
MB290SP-1B
Color :
Black
Drive Fit :
2 x 2.5” IDE/SATA SSD/HDD
Support Drive Height :
7mm – 9.5mm
Device Fit :
1 x 3.5” Internal Drive Bay
Structure :
Plastic
Dimension (L x W x H) :
5.30" x 4.17" x 1.00"
Weight :
105.2g
Package Contents :
Device x 1, User Manual x 1, Screw x 4,
SATA Data Cables x 2, SATA Power Y Splitter Cable x 1

 

Documents:
MB290SP-B / MB290SP-1B
Zgodność