MB982SPR-2S "EZConvert Pro" Podwójny konwerter napędów 2 x 2.5" -> 3.5" metalowy, srebrny
Galeria
HOME > EOL > MB982SPR-2S
EOL
Discontinued Product!

Uwaga:  Firma Microsoft nie zaleca korzystania z SSD RAID 0 / BIG ze względu na problem ze zgodnością znaleziony w naszych jednostkacg. Istnieją plany w celu rozwiązania tego problemu, w niedalekiej przyszłości. Mamy nadzieję, że szybko dojdzie do rozwiązania problemu.Chcemy także przeprosić za wszelkie niedogodności.
Icy Dock po raz kolejny zrewolucjonizował rynek  z nowym MB982SPR-2S konwerterem 2 x2.5 do 3.5” SATA/SAS SSD & HDD . MB982 opiera się na niezwykle popularnym urządzeniu MP 882SP-1S-1B biorąc jego generalną koncepcję i ulepszając ją dziesięciokrotnie. Dzięki nowoczesnym technologiom pozwala na zainstalowanie dwóch 2,5" dysków twardych, które mogą działać w ustawieniach RAID. Ten produkt został zaprojektowany przy użyciu wymiarów, lokalizacji połączeń i miejsc usytuowania otworów montażowych standardowego 3.5- calowego dysku, więc może być stosowany w każdej kieszeni twardego dysku jak również z backplane i modułami hot swap. Nowy konwerter wykorzystuje w pełni metalową konstrukcję, tworząc lepsze warunki do chłodzenia, jak również zapewniając solidną budowę, idealną dla aplikacji z dziedziny przemysłu, rynku i wojska. Dokonując ulepszeń, MB982 jest w stanie obsłużyć tak dyski SSD, jak i SATA. Aby zabezpieczyć dyski 12.5 mm i 15mm zawarliśmy technologie SmartFit, która zabezpiecza dysk w jego miejscu, niezależnie czy jest to cienki 9.5mm czy  szerszy 15mm.
Funkcje:
 
Konwertuje dyski 2 x 2.5” SATA I/II HDD lub SSD do kieszeni na  dysk twardy 3,5"  SATA

* Możliwość pracy w RAID także w ustawieniach RAID 0, RAID 1, BIG,

* Niebieskie diody LED informujace o statusach dysków.

* Świetnie odprowadza ciepło i zabezpiecza dysk.

* Uniwersalne gabaryty do montaży w większości obódów PC.

* Kompatybilna z większością tacek do wymiany HOT SWAP.

* Współpracuje Mac Pro.
 
3 Lata Gwarancji

ICY DOCK MB982SPR-2S Podwójny konwerter napędów 2 x 2.5" -> 3.5" metalowy, srebrny
Nazwa modelu :
MB982IP-1S
Kolor :
srebrny
Zgodny z :
2.5" SAS & SATA HDD/SSD
Interfejs napędu :
SAS / SATA
Dopasowany do:
Wnęk 3.5" SAS / SATA
Transfer :
do 6GB

 

 

Dokumenty:

 

Napisali o produkcie:
November 7, 2010

by Homeserver

"There is no denying how handy this little device is. Housing two drives in a single drive slot is golden for Home Server use when space and ports are hard to come by. Forget about using spindle drives though. I think this Icy Dock is destined to house a couple of SSD’s. Beyond Home Server configurations the Icy Dock would be really great as a desktop RAID solution."

http://homeservershow.com
MB982SPR-2S
Zgodność