MB994SP-4S Wewnętrzna obudowa na 4 dyski 2.5"
Galeria
WYJMOWANE OBUDOWY SSD/HDD 2,5"

Przedstawiamy Icy Dock MB994SP-4S Quad Bay 2.5" SATA/SAS Mobile Rack do stosowania w 5.25-calowych kieszeniach. Ten produkt skonstruowany jest z  twardego metalu, aby wytrzymał w najtrudniejszych warunkach. Wyposażony jest w otwory wentylacyjne z przodu, z tyłu, z góry i z dołu dla maksymalnego przepływu powietrza tak, aby dyski SATA i SAS funkcjonowały schłodzone. Z przodu tacy napędu umieszczona została dioda LED, aby użytkownik mógł w każdej chwili sprawdzić status dysku. Dwa 4-pinowe złącza zasilania wykorzystywane są w celu zapewnienie spójnego zasilania wszystkim czterem dyskom, czy to w przypadku potrzebujących mało mocy dysków SSD, czy też potrzebujących zdecydowanie więcej mocy dysków 15000 RPM SAS. Zawarte są również dwa 40mm wentylatory, aby utrzymać działające dyski w optymalnej temperaturze nawet przy najbardziej intensywnych aplikacjach. Wentylatory wykorzystują technologię Active Power dzięki czemu uruchamiają się jedynie gdy napędy są zainstalowane. Jeżeli żaden z dysków nie jest zainstalowany to żaden z wentylatorów nie uruchomi się. Jeżeli zainstalowane dyski znajdują się po prawej stronie, to uruchomi się jedynie wentylator po prawej stronie i odwrotnie.
 

MB994SP-4S korzysta również z naszych całkowicie nowych  zamienników EZ Sidle Mini, czyniąc wymienność i utrzymanie dysków całkowicie bezproblemowym. Tacki wykonane są w pełni z metalu dzięki czemu zachowają trwałość przez wiele lat, a jednocześnie nie będą stanowić obciążenia przy transmisji danych z systemu do systemu. Dodana górna pokrywa napędu zbudowana w układzie pełnej klatki, zapewnia dodatkową ochronę podczas przenoszenia dysku. Tacki zaprojektowane są, by pomieścić dyski 9.5mm, 12.5mm i 15mm dając uniwersalna 2.5 - calową wymienną kieszeń. 

 

Wykorzystując swój mały rozmiar MB994SP-4S jest idealny do zastosowania w komputerach przemysłowych, serwerach, obudowach o małych formatach gdzie 5.25- calowe kieszenie są ograniczone, a potrzebna jest duża pojemność dysków, szczególnie kompaktowych systemów RAID 5. Skonstruowany został do pracy w najbardziej wymagających warunkach w tym do zastosowania w wojsku i ochronie porządku publicznego, jak również do pracy w warunkach produkcyjnych takich jak we wbudowanych systemach kontroli i systemach automatyki przemysłowej. Konstrukcja z twardego metalu czyni go idealnym do umieszczenia w niesprzyjającym środowisku.

Funkcje:
 
* Dostępne sloty 4 x 2.5" SATA I / II / III lub SAS HDD/SSD.

* Accommodates Drives with up to 15mm Height.

* Pasuje do  do pojedynczego 5,25 ".

* Dioda LED statusu na froncie dla każdego dysku.


* Mała obudowa idealny dla IPC, Serwerów,
  i małych obódów.

* Bardzo dobre chłodzenie poprzez otwory wentylacyjne w całej kieszeni.

* Wentylatory podwójne 40 mm w aktywnej technologii zasilania.

* Heavy Duty Full Metal Construction.

* Wsparcie dla dysków SATA 6Gbps.


Kompatybilne modele:
 
 
 
Zabierz ToughArmor w podróż!
Z MB991U3-1SB

 
Jeśli chcesz uzyskać dostęp do danych poza systemem lub zdalnie, pomocnym może okazać się ToughArmor MB991U3-1SB. Taca tej obudowy jest kompatybilna z innymi tacami z serii ToughArmor, w tym MB607, MB991, MB992, MB994, MB996 i MB998. Pozwala to użytkownikom ToughArmor na uzyskanie dostępu do dysku zewnętrznego obudowy. Jest to doskonałe narzędzie do indywidualnego testu diagnostycznego dysku. Jeśli chcesz wykonać bezpieczne usuwanie danych lub po prostu zwiększyć pojemność pamięci systemowej, po prostu wyjmij tacę z wewnętrznego modułu ToughArmor i włóż ją do MB991U3-1SB, aby wykonywać indywidualne zadania zewnętrznie za pomocą interfejsu USB 3.0. Co najważniejsze, MB991U3-1SB wykorzystuje zasilanie z magistrali USB i nie wymaga zasilacza sieciowego. Wystarczy podłączyć kabel USB do dowolnego systemu i jesteś gotowy do pracy.
Wprowadzenie wideo:
 
 
5 Years Warranty

ICY DOCK MB994SP-4S Wewnętrzna obudowa na 4 dyski 2.5"
Kolor:
czarny
Dostosowany do :
4x2.5" SATA I/II/III, SAS, SSD HDD
Dopasowany do:
slotu 5.25"
Tryb pracy :
Heavy Duty
Zastosowanie:
małe serwery lub komputery domowe

Gdzie można kupić:

 

Uwagi:

 

Dokumenty:

 

Napisali o produkcie:
September 27th, 2010

Author: Jim Clark

"If you looking for more expansion capability in your SFF case (or even a full tower case), look no further than the Icy Dock MB994SP-4S."

http://www.wegotserverd.com
OCTOBER 12TH, 2010

Author: cjefferies

"The MB994SP-4S has excellent build quality, is easy to install and swap drives, and has good cooling. Other than the fact that drives cannot be locked in for security, it is a no-compromises device and I give it my full recommendation."

http://www.storagereview.com

 

Q: I feel that the drive tray's upper and lower metal spring is stuck when inserting the drive tray. What should I do?
A: Remove the drive tray from the enclosure and reinsert the tray without putting excessive pressure on the metal mesh sheet in front of the tray. Excessive force on the front metal mesh sheet may bend the top and bottom metal spring, causing difficulties when inserting the drive tray. Therefore, please do not forcingly insert the drive tray when this happens as it may cause damage to the metal spring.
Metal Spring
Please DO NOT put excessive pressure on the metal mesh sheet as shown
MB994SP-4S
Zgodność