MB994SP-4S Wewnętrzna obudowa na 4 dyski 2.5"
Galeria
REMOVABLE 2.5" SSD / HDD ENCLOSURES

Przedstawiamy Icy Dock MB994SP-4S Quad Bay 2.5" SATA/SAS Mobile Rack do stosowania w 5.25-calowych kieszeniach. Ten produkt skonstruowany jest z  twardego metalu, aby wytrzymał w najtrudniejszych warunkach. Wyposażony jest w otwory wentylacyjne z przodu, z tyłu, z góry i z dołu dla maksymalnego przepływu powietrza tak, aby dyski SATA i SAS funkcjonowały schłodzone. Z przodu tacy napędu umieszczona została dioda LED, aby użytkownik mógł w każdej chwili sprawdzić status dysku. Dwa 4-pinowe złącza zasilania wykorzystywane są w celu zapewnienie spójnego zasilania wszystkim czterem dyskom, czy to w przypadku potrzebujących mało mocy dysków SSD, czy też potrzebujących zdecydowanie więcej mocy dysków 15000 RPM SAS. Zawarte są również dwa 40mm wentylatory, aby utrzymać działające dyski w optymalnej temperaturze nawet przy najbardziej intensywnych aplikacjach. Wentylatory wykorzystują technologię Active Power dzięki czemu uruchamiają się jedynie gdy napędy są zainstalowane. Jeżeli żaden z dysków nie jest zainstalowany to żaden z wentylatorów nie uruchomi się. Jeżeli zainstalowane dyski znajdują się po prawej stronie, to uruchomi się jedynie wentylator po prawej stronie i odwrotnie.
 

MB994SP-4S korzysta również z naszych całkowicie nowych  zamienników EZ Sidle Mini, czyniąc wymienność i utrzymanie dysków całkowicie bezproblemowym. Tacki wykonane są w pełni z metalu dzięki czemu zachowają trwałość przez wiele lat, a jednocześnie nie będą stanowić obciążenia przy transmisji danych z systemu do systemu. Dodana górna pokrywa napędu zbudowana w układzie pełnej klatki, zapewnia dodatkową ochronę podczas przenoszenia dysku. Tacki zaprojektowane są, by pomieścić dyski 9.5mm, 12.5mm i 15mm dając uniwersalna 2.5 - calową wymienną kieszeń. 

 

Wykorzystując swój mały rozmiar MB994SP-4S jest idealny do zastosowania w komputerach przemysłowych, serwerach, obudowach o małych formatach gdzie 5.25- calowe kieszenie są ograniczone, a potrzebna jest duża pojemność dysków, szczególnie kompaktowych systemów RAID 5. Skonstruowany został do pracy w najbardziej wymagających warunkach w tym do zastosowania w wojsku i ochronie porządku publicznego, jak również do pracy w warunkach produkcyjnych takich jak we wbudowanych systemach kontroli i systemach automatyki przemysłowej. Konstrukcja z twardego metalu czyni go idealnym do umieszczenia w niesprzyjającym środowisku.

Funkcje:
 
* Dostępne sloty 4 x 2.5" SATA I / II / III lub SAS HDD/SSD.

* Accommodates Drives with up to 15mm Height.

* Pasuje do  do pojedynczego 5,25 ".

* Dioda LED statusu na froncie dla każdego dysku.


* Mała obudowa idealny dla IPC, Serwerów,
  i małych obódów.

* Bardzo dobre chłodzenie poprzez otwory wentylacyjne w całej kieszeni.

* Wentylatory podwójne 40 mm w aktywnej technologii zasilania.

* Heavy Duty Full Metal Construction.

* Wsparcie dla dysków SATA 6Gbps.


Kompatybilne modele:
 
Wprowadzenie wideo:
 
 
3 Lata Gwarancji

ICY DOCK MB994SP-4S Wewnętrzna obudowa na 4 dyski 2.5"
Kolor:
czarny
Dostosowany do :
4x2.5" SATA I/II/III, SAS, SSD HDD
Dopasowany do:
slotu 5.25"
Tryb pracy :
Heavy Duty
Zastosowanie:
małe serwery lub komputery domowe

Gdzie można kupić:

 

Uwagi:

 

Dokumenty:

 

Napisali o produkcie:
September 27th, 2010

Author: Jim Clark

"If you looking for more expansion capability in your SFF case (or even a full tower case), look no further than the Icy Dock MB994SP-4S."

http://www.wegotserverd.com
OCTOBER 12TH, 2010

Author: cjefferies

"The MB994SP-4S has excellent build quality, is easy to install and swap drives, and has good cooling. Other than the fact that drives cannot be locked in for security, it is a no-compromises device and I give it my full recommendation."

http://www.storagereview.com

 

MB994SP-4S
Zgodność